Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 13 dec. 2018 și 12 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 74 atribuiri.
Publicitate on-line
Publicitate on-line
Publicitate on-line
22210000-5 Ziare (Rev.2)
Prestări servicii artistice privind 2 spectacole organizate cu ocazia ZILELOR TÂRGU SECUIESC
Prestări servicii artistice privind 2 spectacole organizate cu ocazia ZILELOR TÂRGU SECUIESC
Felicitare sarbatori modul - 609*250 pixeli
Publicare machetă text - anunț
Publicitate on-line macheta/comunicat de presa/ pagină SMIS 155710
Servicii de informare si publicitate
Publicitate on-line macheta/comunicat de presa
Servicii de informare si publicitate
Publicitate on-line macheta/comunicat de presa/ pagină
Prestări servicii artistice privind 2 spectacole
Felicitare sarbatori baner
Servicii de informare si publicitate
Servicii de informare si publicitate
Publicitate on-line macheta/comunicat de presa
Felicitare sarbatori modul 609x500 pixeli
Felicitare sarbatori baner
Felicitare sarbatori modul - 609*250 pixeli
Felicitare sarbatori modul - 609*250 pixeli
Publicitate
Publicitate alb/negru on-line macheta
Felicitare sarbatori modul -609X500 pixeli
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39894941
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
214.988 RON
Profit net
27.231 RON
Capitaluri proprii
113.530 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 251.532 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 58.308 RON | 220.567 RON | 98.138 RON | 123.272 RON | 168.267 RON | 215.034 RON | 237.588 RON | 214.988 RON |
| Profit net | 4.272 RON | 692 RON | 8.754 RON | 53.516 RON | 87.677 RON | 47.647 RON | 46.035 RON | 27.231 RON |
| Total active | 20.766 RON | 25.744 RON | 28.261 RON | 67.448 RON | 160.151 RON | 142.495 RON | 142.071 RON | 139.642 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.951 RON | 4.128 RON | 4.128 RON | 4.128 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 19 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 58), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 20.766 RON |
| 25.744 RON |
| 28.261 RON |
| 67.448 RON |
| 156.200 RON |
| 138.367 RON |
| 137.943 RON |
| 135.514 RON |
| Capitaluri proprii | 4.472 RON | -1.137 RON | 7.616 RON | 61.131 RON | 148.808 RON | 135.506 RON | 134.541 RON | 113.530 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.294 RON | 26.881 RON | 20.645 RON | 6.317 RON | 11.343 RON | 6.989 RON | 7.530 RON | 26.112 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 |
|---|