Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39925312
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CHIRILĂ VALERIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.364.457 RON
Profit net
-22.982 RON
Capitaluri proprii
230.716 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.626.594 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 200.366 RON | 1.315.602 RON | 1.190.036 RON | 1.233.813 RON | 1.449.203 RON | 1.298.994 RON | 1.290.150 RON | 1.364.457 RON |
| Profit net | 11.033 RON | 87.805 RON | 47.728 RON | 44.196 RON | 78.290 RON | 35.734 RON | 2.891 RON | -22.982 RON |
| Total active | 183.230 RON | 171.735 RON | 181.041 RON | 207.866 RON | 281.342 RON | 299.294 RON | 307.310 RON | 323.781 RON |
| Active circulante | 183.230 RON | 171.735 RON | 181.041 RON | 207.866 RON | 281.342 RON | 299.294 RON | 307.310 RON | 323.781 RON |
Comparație cu 544 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Capitaluri proprii |
|---|
| 11.233 RON |
| 99.038 RON |
| 146.767 RON |
| 190.962 RON |
| 258.726 RON |
| 272.788 RON |
| 264.809 RON |
| 230.716 RON |
| Datorii totale | 171.997 RON | 72.697 RON | 34.274 RON | 16.904 RON | 22.616 RON | 26.506 RON | 42.501 RON | 93.065 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
|---|