Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 21 ian. 2021 și 10 mai 2021.
pachet aditiv adblue , covorase , solutie parbriz, furtun intercooler si ulei T 90
KIT INTRETINERE AUTO IARNA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/39987048
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.043.805 RON
Profit net
168.598 RON
Capitaluri proprii
294.360 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.230.581 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 234.150 RON |
Comparație cu 1899 firme din județul Gorj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 287.595 RON |
| 470.392 RON |
| 536.776 RON |
| 918.008 RON |
| 940.650 RON |
| 1.043.805 RON |
| Profit net | -210 RON | 37.379 RON | 68.893 RON | 105.725 RON | 87.598 RON | 157.146 RON | 150.455 RON | 168.598 RON |
|---|
| Total active | 38.105 RON | 75.960 RON | 128.624 RON | 225.674 RON | 302.429 RON | 354.620 RON | 255.964 RON | 339.050 RON |
|---|
| Active circulante | 38.105 RON | 75.960 RON | 128.624 RON | 225.674 RON | 302.429 RON | 354.620 RON | 255.964 RON | 339.050 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -10 RON | 37.369 RON | 106.262 RON | 211.988 RON | 193.313 RON | 244.734 RON | 225.761 RON | 294.360 RON |
|---|
| Datorii totale | 38.115 RON | 38.591 RON | 22.362 RON | 13.686 RON | 109.116 RON | 109.886 RON | 30.203 RON | 44.690 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|