Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/40024211
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
131.203 RON
Profit net
82.489 RON
Capitaluri proprii
82.729 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 163.145 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 47.533 RON | 74.431 RON | 164.815 RON | 115.387 RON | 123.270 RON | 141.590 RON | 131.203 RON |
| Profit net | -579 RON | 36.244 RON | 65.817 RON | 143.741 RON | 103.899 RON | 79.012 RON | 91.582 RON | 82.489 RON |
| Total active | 3.148 RON | 36.408 RON | 67.028 RON | 145.056 RON | 107.246 RON | 86.360 RON | 97.201 RON | 85.235 RON |
| Active imobilizate | 439 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante |
Comparație cu 321 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.709 RON |
| 36.408 RON |
| 67.028 RON |
| 145.056 RON |
| 107.246 RON |
| 86.360 RON |
| 97.201 RON |
| 85.235 RON |
| Capitaluri proprii | -379 RON | 35.865 RON | 66.057 RON | 143.981 RON | 104.139 RON | 79.252 RON | 91.822 RON | 82.729 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.527 RON | 543 RON | 971 RON | 1.075 RON | 3.107 RON | 7.108 RON | 5.379 RON | 2.506 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 |
|---|