Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

PC

PNEUMO CENTER DANTEȘ S.R.L.

Municipiul Constanţa, Constanţa
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
40132060
Nr. reg.
J2018003177137
Înființată
11 sept. 2018
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
8622

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

210 K RON

2025

Profit net

93,4 K RON

2025

Angajați

1

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(2)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. MARAMUREŞ, Nr. 90, Et. P, CP 900629, scara de acces si camerele 1-4 in suprafata totala de 71,17 mp, Municipiul Constanţa, Constanţa, Romania
Cod poștal
900629
Data înregistrării
09/11/2018

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/40132060

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei PNEUMO CENTER DANTEȘ S.R.L. este 40132060.

PNEUMO CENTER DANTEȘ S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2018003177137, din data de 09/11/2018.

PNEUMO CENTER DANTEȘ S.R.L. are sediul social la adresa Str. MARAMUREŞ, Nr. 90, Et. P, CP 900629, scara de acces si camerele 1-4 in suprafata totala de 71,17 mp, Municipiul Constanţa, Constanţa, România.

Activitatea principală este CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată.

Nu, PNEUMO CENTER DANTEȘ S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, PNEUMO CENTER DANTEȘ S.R.L. este activă.

În 2025, PNEUMO CENTER DANTEȘ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 210.036 RON, cu 1 angajați.

Companii similare

SARV ORL MED SRL
Municipiul Constanţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
AUM ESTETIC CLINIQUE SRL
Municipiul Constanţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ELA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
Loc. Năvodari, Oraş Năvodari
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TOTAL PALIATIV MED SRL
Municipiul Constanţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
EGO IMAGISTIC S.R.L.
Sat Lumina, Comuna Lumina
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
OPHTA TOP CLINIC S.R.L.
Loc. Năvodari, Oraş Năvodari
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DIANTUS-ESTET SRL
Municipiul Constanţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
STEFANIA MEDICAL AESTHETICS S.R.L.
Municipiul Constanţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
SARV ORL MED SRLMunicipiul ConstanţaConstanţaActivități de asistență medicală specializată
AUM ESTETIC CLINIQUE SRLMunicipiul ConstanţaConstanţaActivități de asistență medicală specializată
ELA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂLoc. Năvodari, Oraş NăvodariConstanţaActivități de asistență medicală specializată
TOTAL PALIATIV MED SRLMunicipiul ConstanţaConstanţaActivități de asistență medicală specializată
EGO IMAGISTIC S.R.L.Sat Lumina, Comuna LuminaConstanţaActivități de asistență medicală specializată
OPHTA TOP CLINIC S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariConstanţaActivități de asistență medicală specializată
DIANTUS-ESTET SRLMunicipiul ConstanţaConstanţaActivități de asistență medicală specializată
STEFANIA MEDICAL AESTHETICS S.R.L.Municipiul ConstanţaConstanţaActivități de asistență medicală specializată

Contact

Str. MARAMUREŞ, Nr. 90, Et. P, CP 900629, scara de acces si camerele 1-4 in suprafata totala de 71,17 mp · Municipiul Constanţa, Constanţa

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
210.036 RON+31%
Profit net
93.364 RON+49%
Angajați
1
Vezi toți anii

Explorează

  • Firme din Constanţa
  • Firme cu același domeniu: Activități de asistență medicală specializată
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).

  • PNEUMO CLINIC DANTEȘ S.R.L.Constanţa

    Prin: DANTEȘ ELENA, DANTEȘ FLORIAN

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

Cifră de afaceri

210.036 RON

31,5%

Profit net

93.364 RON

48,6%

Capitaluri proprii

93.604 RON

48,4%

Număr mediu salariați

1

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 227.624 RON

100din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateExcelentă25/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
3,72

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
3,72

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
25,4 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
44,5 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
74,4 %
Cifră de afaceri / salariat
210.036 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2019202020212022202320242025
Cifră de afaceri59.242 RON53.380 RON85.701 RON96.900 RON

Comparație cu 1073 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri210.036 RON
    P25 101.705 RONMediană 279.513 RONP75 633.254 RON

    Peste 42% dintre firmele comparabile

  • Profit net93.364 RON
    P25 6.104 RONMediană 59.207 RONP75 218.777 RON

    Peste 58% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați1
    P25 1Mediană 1P75 3

    Peste 58% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat210.036 RON
    P25 129.126 RONMediană 223.438 RONP75 375.315 RON

    Peste 46% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

174.487 RON
159.737 RON
210.036 RON
Profit net2.936 RON-11.877 RON-2.039 RON13.739 RON90.059 RON62.839 RON93.364 RON
Total active15.332 RON16.977 RON18.993 RON24.050 RON101.648 RON96.252 RON125.469 RON
Active imobilizate1.000 RON0 RON—2.267 RON1.157 RON548 RON6.883 RON
Active circulante14.332 RON16.977 RON18.993 RON21.783 RON100.491 RON95.704 RON118.586 RON
Capitaluri proprii3.136 RON-11.637 RON-13.676 RON63 RON90.122 RON63.079 RON93.604 RON
Datorii totale12.196 RON28.614 RON32.669 RON23.987 RON11.526 RON33.173 RON31.865 RON
Număr mediu salariați1111111

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă