Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/40244195
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.779.092 RON
Profit net
118.833 RON
Capitaluri proprii
59.539 RON
Număr mediu salariați
28
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.765.651 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 700 RON | 300 RON | 1.025.925 RON | 1.340.120 RON | 1.241.320 RON | 531.912 RON | 1.779.092 RON |
| Profit net | -463 RON | 679 RON | 99 RON | 24.163 RON | 156.578 RON | 149.476 RON | 43.555 RON | 118.833 RON |
| Total active | 237 RON | 937 RON | 1.045 RON | 183.888 RON | 327.610 RON | 223.398 RON | 32.314 RON | 324.359 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 76 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 237 RON |
| 937 RON |
| 1.045 RON |
| 183.888 RON |
| 327.610 RON |
| 223.398 RON |
| 32.314 RON |
| 324.359 RON |
| Capitaluri proprii | -263 RON | 416 RON | 515 RON | 24.678 RON | 164.603 RON | 151.227 RON | 43.795 RON | 59.539 RON |
|---|
| Datorii totale | 500 RON | 521 RON | 530 RON | 159.210 RON | 163.007 RON | 119.671 RON | 36.019 RON | 312.320 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 28 | 34 | 23 | 9 | 28 |
|---|