Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

RS

RR SUPLY INC S.R.L.

Municipiul Iaşi, Iaşi
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
40249001
Nr. reg.
J2018003294227
Înființată
12 apr. 2018
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
8292

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

6,4 mil. RON

2024

Profit net

-3,7 mil. RON

2024

Angajați

5

2024

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
8292 — Activități de ambalare
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 04/12/2018

    Înființarea companiei

  2. 2020-09-22

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Fântânilor, Nr. 43, Bl. B14, Ap. B39, CP 700337, Municipiul Iaşi, Iaşi, Romania
Telefon
0749057769
Cod poștal
700337
Data înregistrării
04/12/2018

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/40249001

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei RR SUPLY INC S.R.L. este 40249001.

RR SUPLY INC S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2018003294227, din data de 04/12/2018.

RR SUPLY INC S.R.L. are sediul social la adresa Str. Fântânilor, Nr. 43, Bl. B14, Ap. B39, CP 700337, Municipiul Iaşi, Iaşi, România.

Activitatea principală este CAEN 8292 — Activități de ambalare.

Nu, RR SUPLY INC S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, RR SUPLY INC S.R.L. este activă.

În 2024, RR SUPLY INC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.415.965 RON, cu 5 angajați.

Companii similare

MISAVAN SRL
Sat Voineşti, Comuna Voineşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
APACHE COM SRL
Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
VET PRODUCTION V & P S.R.L.
Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
EUROFULFIL S.R.L.
Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava
Același județ
Vezi profilul
NIKITAS SRL
Sat Ţuţora, Comuna Ţuţora
Același județ
Vezi profilul
ECOSMART PACK S.R.L.
Sat Lungani, Comuna Lungani
Același județ
Vezi profilul
RONALDI COM SRL
Municipiul Iaşi
Același județ
Vezi profilul
EURO D TOP SRL
Municipiul Iaşi
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
MISAVAN SRLSat Voineşti, Comuna VoineştiIaşiActivități de ambalare
APACHE COM SRLSat Lunca Cetăţuii, Comuna CiureaIaşiActivități de ambalare
VET PRODUCTION V & P S.R.L.Sat Valea Adâncă, Comuna MiroslavaIaşiActivități de ambalare
EUROFULFIL S.R.L.Sat Valea Adâncă, Comuna MiroslavaIaşiActivități de ambalare
NIKITAS SRLSat Ţuţora, Comuna ŢuţoraIaşiActivități de ambalare
ECOSMART PACK S.R.L.Sat Lungani, Comuna LunganiIaşiActivități de ambalare
RONALDI COM SRLMunicipiul IaşiIaşiActivități de ambalare
EURO D TOP SRLMunicipiul IaşiIaşiActivități de ambalare

Contact

0749057769

Str. Fântânilor, Nr. 43, Bl. B14, Ap. B39, CP 700337 · Municipiul Iaşi, Iaşi

Situație financiară

Anul 2024

Cifră de afaceri
6.415.965 RON+212%
Profit net
-3.677.950 RON>−999%
Angajați
5
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
22 sept. 2020

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Iaşi
  • Firme cu același domeniu: Activități de ambalare
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • SATI LOGISTICS BUSINESS SRLBucureşti

    Prin: RĂDULESCU LAURA

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Pierdere netă în 2024
  • Capitaluri proprii negative în 2024 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 3448% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.01) — activele circulante nu acoperă datoriile
  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2024

Cifră de afaceri

6.415.965 RON

212,5%

Profit net

-3.677.950 RON

-2.741,3%

Capitaluri proprii

-3.457.768 RON

-1.643,4%

Număr mediu salariați

5

-16,7%

Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 5.102.772 RON

18din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2024

Lichiditate curentă
0,01

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,01

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
3.447,9 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-57,3 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-3.600,1 %
Cifră de afaceri / salariat
1.283.193 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2018201920202021202220232024
Cifră de afaceri1.000 RON67.215 RON35.500 RON612.320 RON

Comparație cu 374 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2024.

  • Cifră de afaceri6.415.965 RON
    P25 65.484 RONMediană 215.047 RONP75 503.591 RON

    Peste 98% dintre firmele comparabile

  • Profit net-3.677.950 RON
    P25 0 RONMediană 34.541 RONP75 124.301 RON

    Peste 0% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați5
    P25 1Mediană 1P75 4

    Peste 80% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat1.283.193 RON
    P25 74.324 RONMediană 121.584 RONP75 267.906 RON

    Peste 97% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

1.676.267 RON
2.053.302 RON
6.415.965 RON
Profit net899 RON61.973 RON32.231 RON264.339 RON18.805 RON-129.444 RON-3.677.950 RON
Total active1.129 RON105.762 RON472.380 RON1.649.431 RON1.892.802 RON2.514.067 RON102.162 RON
Active imobilizate122 RON—200.089 RON169.520 RON148.269 RON112.687 RON77.106 RON
Active circulante1.007 RON105.762 RON272.291 RON1.479.911 RON1.744.533 RON2.401.380 RON25.056 RON
Capitaluri proprii1.099 RON38.112 RON70.343 RON334.682 RON353.487 RON224.043 RON-3.457.768 RON
Datorii totale30 RON67.650 RON402.037 RON1.177.262 RON1.435.165 RON2.219.222 RON3.522.476 RON
Număr mediu salariați——05665

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă