Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

CS

CIVAROM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

Sat Lunca, Comuna Lunca, Teleorman
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
40266878
Nr. reg.
J2018000839342
Înființată
12 iun. 2018
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4312

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

1,2 mil. RON

2025

Profit net

400,3 K RON

2025

Angajați

7

2025

Distincții

Top #26 Teleorman — creștere 2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4312 — Lucrări de pregătire a terenului
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 06/12/2018

    Înființarea companiei

  2. 2019-10-14

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Călinești, Nr. 25, Sat Lunca, Comuna Lunca, Teleorman, Romania
Cod poștal
147180
Data înregistrării
06/12/2018

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/40266878

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei CIVAROM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este 40266878.

CIVAROM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2018000839342, din data de 06/12/2018.

CIVAROM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ are sediul social la adresa Str. Călinești, Nr. 25, Sat Lunca, Comuna Lunca, Teleorman, România.

Activitatea principală este CAEN 4312 — Lucrări de pregătire a terenului.

Nu, CIVAROM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, CIVAROM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este activă.

În 2025, CIVAROM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a raportat o cifră de afaceri de 1.170.719 RON, cu 7 angajați.

Companii similare

XIAMO CONSTRUCT SRL
Sat Orbeasca de Jos, Comuna Orbeasca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DARCLEEA SRL
Sat Blejeşti, Comuna Blejeşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GAB 2009 TRANS SRL
Sat Gratia, Comuna Gratia
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
JASMINE GRAND S.R.L.
Municipiul Turnu Măgurele
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ABS ANEMARY CONSTRUCT SRL
Sat Ciurari-Deal, Comuna Gratia
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
AUTO SAM CONSTRUCȚII S.R.L.
Loc. Videle, Oraş Videle
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GECOMAT CONSTRUCT S.R.L.
Sat Dobroteşti, Comuna Dobroteşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PETRODENT SRL
Sat Siliştea Com. Siliştea
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
XIAMO CONSTRUCT SRLSat Orbeasca de Jos, Comuna OrbeascaTeleormanLucrări de pregătire a terenului
DARCLEEA SRLSat Blejeşti, Comuna BlejeştiTeleormanLucrări de pregătire a terenului
GAB 2009 TRANS SRLSat Gratia, Comuna GratiaTeleormanLucrări de pregătire a terenului
JASMINE GRAND S.R.L.Municipiul Turnu MăgureleTeleormanLucrări de pregătire a terenului
ABS ANEMARY CONSTRUCT SRLSat Ciurari-Deal, Comuna GratiaTeleormanLucrări de pregătire a terenului
AUTO SAM CONSTRUCȚII S.R.L.Loc. Videle, Oraş VideleTeleormanLucrări de pregătire a terenului
GECOMAT CONSTRUCT S.R.L.Sat Dobroteşti, Comuna DobroteştiTeleormanLucrări de pregătire a terenului
PETRODENT SRLSat Siliştea Com. SilişteaTeleorman—

Contact

Str. Călinești, Nr. 25 · Sat Lunca, Comuna Lunca, Teleorman

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
1.170.719 RON+419%
Profit net
400.263 RON+248%
Angajați
7
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
14 oct. 2019

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Teleorman
  • Firme din Lunca
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de pregătire a terenului
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • AGRO ANCO GEMENI IMPEX SRLTeleorman

    Prin: VARZĂ CORNEL

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

Cifră de afaceri

1.170.719 RON

418,5%

Profit net

400.263 RON

247,7%

Capitaluri proprii

400.677 RON

241,3%

Număr mediu salariați

7

250,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 913.756 RON

83din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareBună19/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,42

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,42

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
54,5 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
34,2 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
45,6 %
Cifră de afaceri / salariat
167.246 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator20182019202020212022202320242025
Cifră de afaceri—0 RON

Comparație cu 230 firme din județul Teleorman care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri1.170.719 RON
    P25 82.055 RONMediană 242.929 RONP75 632.252 RON

    Peste 84% dintre firmele comparabile

  • Profit net400.263 RON
    P25 1.270 RONMediană 35.692 RONP75 126.989 RON

    Peste 91% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați7
    P25 1Mediană 2P75 4

    Peste 86% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat167.246 RON
    P25 106.598 RONMediană 199.655 RONP75 352.462 RON

    Peste 43% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

33.465 RON
104.890 RON
152.750 RON
458.392 RON
225.783 RON
1.170.719 RON
Profit net0 RON-3.458 RON-80.860 RON-2.538 RON-34.574 RON123.534 RON115.109 RON400.263 RON
Total active550 RON438.932 RON409.531 RON190.519 RON113.110 RON169.339 RON229.344 RON877.022 RON
Active imobilizate281 RON236.525 RON199.655 RON141.919 RON75.053 RON104.319 RON77.701 RON198.712 RON
Active circulante269 RON202.407 RON209.876 RON48.600 RON38.057 RON65.020 RON151.643 RON678.310 RON
Capitaluri proprii200 RON-3.258 RON-84.118 RON-86.656 RON-121.230 RON2.305 RON117.413 RON400.677 RON
Datorii totale350 RON242.190 RON351.205 RON182.123 RON187.347 RON167.034 RON113.226 RON477.699 RON
Număr mediu salariați—0244327

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă