Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/40315164
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
781.460 RON
Profit net
445 RON
Capitaluri proprii
-67.104 RON
Număr mediu salariați
12
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.487.004 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 400 RON | 500 RON | 804.640 RON | 955.207 RON | 1.260.144 RON | 1.293.756 RON | 781.460 RON |
| Profit net | -155 RON | 326 RON | 485 RON | 11.677 RON | 139.486 RON | 33.393 RON | 22.433 RON | 445 RON |
| Total active | 545 RON | 883 RON | 1.383 RON | 181.509 RON | 287.520 RON | 242.161 RON | 197.358 RON | 122.226 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 76 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 545 RON |
| 883 RON |
| 1.383 RON |
| 181.509 RON |
| 287.520 RON |
| 242.161 RON |
| 197.358 RON |
| 122.226 RON |
| Capitaluri proprii | 45 RON | 371 RON | 856 RON | 12.545 RON | 173.005 RON | 33.633 RON | 22.673 RON | -67.104 RON |
|---|
| Datorii totale | 500 RON | 512 RON | 527 RON | 153.214 RON | 114.515 RON | 208.528 RON | 174.685 RON | 189.330 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 26 | 25 | 27 | 24 | 12 |
|---|