Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

CC

CRAMELE COTNARI S.A.

Comuna Cotnari, Iași
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
40321026
Nr. reg.
J2018003498223
Înființată
18/12/2018
Formă juridică
SA
Cod CAEN
4634

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

117,6 mil. RON

2025

Profit net

265,2 K RON

2025

Angajați

29

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4634 — Comerț cu ridicata al băuturilor
Formă juridică
SA

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(7)
reprezentant al persoanei juridice(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Contracte de achiziții publice

Atribuiri înregistrate

1

Valoare totală atribuită

8.319 RON

Autorități contractante

1

Atribuiri publicate între 23 mai 2024 și 23 mai 2024.

DA35778063SEAP
Potrivit după CUI

Vin alb Naiv Grasa de Cotnari

Autoritatea contractantă
ASOCIATIA AEROPORTURILOR DIN ROMANIA
Valoare atribuită:
8.319 RON
Publicat:
23 mai 2024

Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.

Istoric

  1. 18/12/2018

    Înființarea companiei

  2. 2019-01-23

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
CORP C28, CF 60835, Comuna Cotnari, Iași, Romania
Cod poștal
707120
Data înregistrării
18/12/2018

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/40321026

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei CRAMELE COTNARI S.A. este 40321026.

CRAMELE COTNARI S.A. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2018003498223, din data de 18/12/2018.

CRAMELE COTNARI S.A. are sediul social la adresa CORP C28, CF 60835, Comuna Cotnari, Iași, România.

Activitatea principală este CAEN 4634 — Comerț cu ridicata al băuturilor.

Nu, CRAMELE COTNARI S.A. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, CRAMELE COTNARI S.A. este activă.

În 2025, CRAMELE COTNARI S.A. a raportat o cifră de afaceri de 117.614.307 RON, cu 29 angajați.

Companii similare

LIFE - IND SRL
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MIGDALIN SRL
Municipiul Iaşi
Același județ
Vezi profilul
COM S-MART SRL
Municipiul Iaşi
Același județ
Vezi profilul
LORVAS COMPANY SRL
Sat Bivolari, Comuna Bivolari
Același județ
Vezi profilul
PRIME SELL CORP SRL
Municipiul Iaşi
Același județ
Vezi profilul
BARTENDING 2009 SRL
Municipiul Iaşi
Același județ
Vezi profilul
PIVOT NOIR SRL
Municipiul Iaşi
Același județ
Vezi profilul
ALCADA HEK SRL
Sat Valea Seacă, Comuna Valea Seacă
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
LIFE - IND SRLMunicipiul IaşiIaşiComerț cu ridicata al băuturilor
MIGDALIN SRLMunicipiul IaşiIaşiComerț cu ridicata al băuturilor
COM S-MART SRLMunicipiul IaşiIaşiComerț cu ridicata al băuturilor
LORVAS COMPANY SRLSat Bivolari, Comuna BivolariIaşiComerț cu ridicata al băuturilor
PRIME SELL CORP SRLMunicipiul IaşiIaşiComerț cu ridicata al băuturilor
BARTENDING 2009 SRLMunicipiul IaşiIaşiComerț cu ridicata al băuturilor
PIVOT NOIR SRLMunicipiul IaşiIaşiComerț cu ridicata al băuturilor
ALCADA HEK SRLSat Valea Seacă, Comuna Valea SeacăIaşiComerț cu ridicata al băuturilor

Contact

CORP C28, CF 60835 · Comuna Cotnari, Iași

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
117.614.307 RON+29%
Profit net
265.230 RON+57%
Angajați
29
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
23 ian. 2019

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Iași
  • Firme din Cotnari
  • Firme cu același domeniu: Comerț cu ridicata al băuturilor
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (5 persoane verificate).

  • CASA DE VINURI COTNARI SAIaşi

    Prin: DELEANU REMUS IONUŢ, DELEANU VICTOR IOAN

  • ANDRONEL PRODCOM SRLSuceava · radiată

    Prin: ANDRONIC VIOREL

  • ANDRONIC G. VIOREL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂSuceava

    Prin: ANDRONIC VIOREL

  • AUTO NOE-MATT S.R.L.Vrancea · radiată

    Prin: ANDRONIC VIOREL

  • AVJOBS DOT RO SRLBucureşti · radiată

    Prin: ANDRONIC VIOREL

  • EXIMO CONSULT SRLBucureşti · radiată

    Prin: ANDRONIC VIOREL

  • FRUCTANDRO JUICE S.R.L.Suceava · radiată

    Prin: ANDRONIC VIOREL

  • PROMOWIN SRLIaşi

    Prin: SERGHIUŢĂ RĂZVAN

Am exclus 3 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 96% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.95) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

117.614.307 RON

28,7%

Profit net

265.230 RON

56,8%

Capitaluri proprii

2.850.662 RON

-33,4%

Număr mediu salariați

29

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 110.033.320 RON

45din 100Risc ridicat — clasa C

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareSlabă5/25
  • ProfitabilitateMarjă redusă9/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,95

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,95

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
96,2 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
0,2 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
1,1 %
Cifră de afaceri / salariat
4.055.666 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2019202020212022202320242025
Cifră de afaceri72.726.715 RON89.457.559 RON103.056.129 RON87.488.652 RON

Comparație cu 1512 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri117.614.307 RON
    P25 102.927 RONMediană 489.123 RONP75 2.560.285 RON

    Peste 99% dintre firmele comparabile

  • Profit net265.230 RON
    P25 -378 RONMediană 28.502 RONP75 175.757 RON

    Peste 81% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați29
    P25 1Mediană 1P75 4

    Peste 97% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat4.055.666 RON
    P25 224.411 RONMediană 504.254 RONP75 1.131.605 RON

    Peste 95% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
86.530.115 RON
91.379.373 RON
117.614.307 RON
Profit net422.560 RON216.247 RON176.320 RON334.998 RON482.816 RON169.159 RON265.230 RON
Total active19.163.192 RON16.730.040 RON16.878.086 RON24.639.732 RON27.899.759 RON27.371.532 RON24.285.365 RON
Active imobilizate1.066.156 RON765.409 RON475.611 RON3.735.713 RON3.824.291 RON2.885.202 RON2.022.399 RON
Active circulante18.097.036 RON15.964.631 RON16.402.475 RON20.904.019 RON24.075.468 RON24.486.330 RON22.262.966 RON
Capitaluri proprii2.922.560 RON3.114.369 RON3.290.689 RON3.625.687 RON4.108.503 RON4.277.662 RON2.850.662 RON
Datorii totale16.240.632 RON13.626.682 RON13.606.712 RON21.562.046 RON24.314.791 RON24.201.847 RON23.354.959 RON
Număr mediu salariați50535328262929