Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/40323710
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: FLOREA CRISTIAN-NARCIS
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
156.477 RON
Profit net
125.232 RON
Capitaluri proprii
125.472 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 194.552 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 154.845 RON | 185.615 RON | 198.493 RON | 183.631 RON | 195.856 RON | 218.640 RON | 156.477 RON |
| Profit net | -274 RON | 154.005 RON | 171.245 RON | 193.938 RON | 173.906 RON | 144.922 RON | 165.039 RON | 125.232 RON |
| Total active | 1.048 RON | 176.174 RON | 202.437 RON | 242.744 RON | 208.517 RON | 217.451 RON | 248.177 RON | 156.939 RON |
| Active circulante | 1.048 RON | 176.174 RON | 202.437 RON | 242.744 RON | 208.517 RON | 217.451 RON | 248.177 RON | 156.939 RON |
| Capitaluri proprii |
Comparație cu 588 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2025.
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -74 RON |
| 153.931 RON |
| 171.485 RON |
| 194.178 RON |
| 174.146 RON |
| 145.162 RON |
| 165.279 RON |
| 125.472 RON |
| Datorii totale | 1.122 RON | 22.243 RON | 30.952 RON | 48.566 RON | 34.371 RON | 72.289 RON | 82.898 RON | 31.467 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 1 | — | — |
|---|