Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/40340486
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus 2 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
216.871 RON
Profit net
22.034 RON
Capitaluri proprii
144.507 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 322.059 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6.170 RON | 4.100 RON | 22.600 RON | 72.996 RON | 285.869 RON | 252.878 RON | 216.871 RON |
| Profit net | -12.290 RON | 724 RON | 19.513 RON | -390 RON | 89.101 RON | 25.615 RON | 22.034 RON |
| Total active | 339 RON | 509 RON | 8.410 RON | 66.106 RON | 203.325 RON | 178.182 RON | 183.457 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 339 RON | 509 RON | 8.410 RON | 66.106 RON | 203.325 RON |
Comparație cu 46 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 38), pentru anul 2025.
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 178.182 RON |
| 183.457 RON |
| Capitaluri proprii | -12.090 RON | -11.366 RON | 8.146 RON | 7.756 RON | 96.857 RON | 122.472 RON | 144.507 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.429 RON | 11.875 RON | 264 RON | 58.350 RON | 106.468 RON | 55.710 RON | 38.950 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|