Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

NO

NATURAL ORGANIC COSMETICS S.R.L.

Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
40377752
Nr. reg.
J12/21/2019
Înființată
1 iul. 2019
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
2042

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

840 RON

2024

Profit net

4,5 K RON

2024

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
2042 — Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 07/01/2019

    Înființarea companiei

  2. 2019-05-14

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Valea Gârboului, Nr. 28, CP 407280, Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj, Romania
Cod poștal
407280
Data înregistrării
07/01/2019

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/40377752

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei NATURAL ORGANIC COSMETICS S.R.L. este 40377752.

NATURAL ORGANIC COSMETICS S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J12/21/2019, din data de 07/01/2019.

NATURAL ORGANIC COSMETICS S.R.L. are sediul social la adresa Str. Valea Gârboului, Nr. 28, CP 407280, Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj, România.

Activitatea principală este CAEN 2042 — Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă).

Nu, NATURAL ORGANIC COSMETICS S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, NATURAL ORGANIC COSMETICS S.R.L. este activă.

În 2024, NATURAL ORGANIC COSMETICS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 840 RON.

Companii similare

EUROMIR SRL
Sat Ciucea Com. Ciucea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DELISH HANDMADE COSMETICS S.R.L.-D.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
COSMETIC PHARMACY S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SALIS DAVA SRL
Sat Floreşti Com. Floreşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
AVIVA COSMETICS SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
INOVART NATURA S.R.L.
Mun. Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TEODORA COSMETICE SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LAVANDERBYMARY S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
EUROMIR SRLSat Ciucea Com. CiuceaCluj—
DELISH HANDMADE COSMETICS S.R.L.-D.Municipiul Cluj-NapocaClujFabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)
COSMETIC PHARMACY S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujFabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)
SALIS DAVA SRLSat Floreşti Com. FloreştiCluj—
AVIVA COSMETICS SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujFabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)
INOVART NATURA S.R.L.Mun. Cluj-NapocaCluj—
TEODORA COSMETICE SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujFabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)
LAVANDERBYMARY S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujFabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)

Contact

Str. Valea Gârboului, Nr. 28, CP 407280 · Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj

Situație financiară

Anul 2024

Cifră de afaceri
840 RON−80%
Profit net
4.466 RON+347%
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
14 mai 2019

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Cluj
  • Firme din Florești
  • Firme cu același domeniu: Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

  • Capitaluri proprii negative în 2024 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 80% în 2024
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 422% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.24) — activele circulante nu acoperă datoriile
  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2024

Cifră de afaceri

840 RON

-80,0%

Profit net

4.466 RON

346,9%

Capitaluri proprii

-164.249 RON

2,6%

Număr mediu salariați

0

Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON

41din 100Risc ridicat — clasa C

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2024

Lichiditate curentă
0,24

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,24

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
422,2 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
531,7 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
8,8 %
Cifră de afaceri / salariat
—
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201920202021202220232024
Cifră de afaceri43.291 RON39.624 RON4.903 RON0 RON4.202 RON840 RON

Comparație cu 48 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 20), pentru anul 2024.

  • Cifră de afaceri840 RON
    P25 13.178 RONMediană 114.061 RONP75 972.470 RON

    Peste 15% dintre firmele comparabile

  • Profit net4.466 RON
    P25 -6.018 RONMediană 589 RONP75 37.285 RON

    Peste 60% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați—
    P25 0Mediană 1P75 6

    Peste 0% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat—
    P25 98.103 RONMediană 267.364 RONP75 554.854 RON

    Peste 0% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

Profit net-36.376 RON-42.909 RON-78.148 RON-10.477 RON-1.809 RON4.466 RON
Total active126.376 RON92.511 RON77.483 RON50.222 RON46.917 RON50.970 RON
Active imobilizate60.507 RON37.355 RON14.812 RON2.580 RON0 RON—
Active circulante65.869 RON55.156 RON62.671 RON47.642 RON46.917 RON50.970 RON
Capitaluri proprii-35.376 RON-78.285 RON-156.433 RON-166.906 RON-168.715 RON-164.249 RON
Datorii totale86.011 RON145.628 RON221.924 RON216.430 RON214.792 RON215.219 RON
Număr mediu salariați22000—

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă