Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

TL

TYPE LV SERVICE S.R.L.

Mun. Satu Mare, Satu Mare
Activă Plătitor de TVA e-FacturaProfil nerevendicat
CUI
40394702
Nr. reg.
J30/25/2019
Înființată
9 ian. 2019
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Cod CAEN
7120

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

555,2 K RON

2025

Profit net

-5,7 K RON

2025

Angajați

3

2025

Înființată

2019

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
7120
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. Nr. TVA24 aug. 2026
    (gol)→RO40394702
  2. Nr. înregistrare24 aug. 2026
    J30/25/2019→J2019000025306
  3. Localitate24 aug. 2026
    Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti→Mun. Satu Mare
  4. Adresă24 aug. 2026
    Str. PRIMĂVERII, Nr. 28, CP 447230→Bld. Lucian Blaga, nr. 347
  5. Cod poștal24 aug. 2026
    447230→440247
  6. Cod CAEN24 aug. 2026
    4520→7120
  7. Plătitor de TVA24 aug. 2026
    false→true
  8. e-Factura24 aug. 2026
    false→true

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Bld. Lucian Blaga, nr. 347, Mun. Satu Mare, Satu Mare, Romania
Cod poștal
440247
Data înregistrării
2019-01-09

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/40394702

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei TYPE LV SERVICE S.R.L. este 40394702, iar codul de TVA este RO40394702.

TYPE LV SERVICE S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J30/25/2019, din data de 2019-01-09.

TYPE LV SERVICE S.R.L. are sediul social la adresa Bld. Lucian Blaga, nr. 347, Mun. Satu Mare, Satu Mare, România.

Activitatea principală este CAEN 7120 — activitate nespecificată.

Da, TYPE LV SERVICE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2022-12-07.

Da, conform datelor publice ANAF, TYPE LV SERVICE S.R.L. este activă.

În 2025, TYPE LV SERVICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 555.199 RON, cu 3 angajați.

Companii similare

SIRTEQ SRL
Municipiul Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SEPTIMIU ITP S.R.L.
Municipiul Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
INSPECT AUTO SRL
Municipiul Carei
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GED DALMA INSPECŢII AUTO S.R.L.
Sat Vama, Comuna Vama
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ELECTRONET SM SRL
Municipiul Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
EURO RALDI SRL
Sat Dorolţ, Comuna Dorolţ
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CONTIS CONTROL AND TESTING INDUSTRIAL SERVICES SRL
Municipiul Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
AUTOCRIS INSPECT SRL
Mun. Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
SIRTEQ SRLMunicipiul Satu MareSatu MareActivități de testări și analize tehnice
SEPTIMIU ITP S.R.L.Municipiul Satu MareSatu MareActivități de testări și analize tehnice
INSPECT AUTO SRLMunicipiul CareiSatu MareActivități de testări și analize tehnice
GED DALMA INSPECŢII AUTO S.R.L.Sat Vama, Comuna VamaSatu MareActivități de testări și analize tehnice
ELECTRONET SM SRLMunicipiul Satu MareSatu MareActivități de testări și analize tehnice
EURO RALDI SRLSat Dorolţ, Comuna DorolţSatu MareActivități de testări și analize tehnice
CONTIS CONTROL AND TESTING INDUSTRIAL SERVICES SRLMunicipiul Satu MareSatu MareActivități de testări și analize tehnice
AUTOCRIS INSPECT SRLMun. Satu MareSatu Mare—

Contact

Bld. Lucian Blaga, nr. 347 · Mun. Satu Mare, Satu Mare

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
555.199 RON−28%
Profit net
-5.691 RON−105%
Angajați
3
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
7 dec. 2022
Înrolat e-Factura din
1 ian. 2024
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare

Verificat ultima dată la 24 aug. 2026

Explorează

  • Firme din Satu Mare
  • Firme cu CAEN 7120
  • Plătitor de TVAdin 07.12.2022
  • Înregistrat în RO e-Facturadin 01.01.2024

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.

  • Pierdere netă în 2025

Cifră de afaceri

555.199 RON

-27,7%

Profit net

-5.691 RON

-105,1%

Capitaluri proprii

49.380 RON

-10,3%

Număr mediu salariați

3

-57,1%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 807.434 RON

45din 100Risc ridicat — clasa C

Cum a fost calculat

  • LichiditateExcelentă25/25
  • CapitalizareAcceptabilă12/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
2,01

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
2,01

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
31,4 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-1 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-3,1 %
Cifră de afaceri / salariat
185.066 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2019202020212022202320242025
Cifră de afaceri—119.050 RON498.328 RON472.033 RON

Comparație cu 314 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri555.199 RON
    P25 69.984 RONMediană 191.102 RONP75 376.970 RON

    Peste 83% dintre firmele comparabile

  • Profit net-5.691 RON
    P25 2.201 RONMediană 43.816 RONP75 122.345 RON

    Peste 16% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați3
    P25 1Mediană 1P75 2

    Peste 84% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat185.066 RON
    P25 85.849 RONMediană 156.149 RONP75 257.565 RON

    Peste 59% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

576.571 RON
767.587 RON
555.199 RON
Profit net-804 RON-61.262 RON59.650 RON1.932 RON-56.292 RON111.647 RON-5.691 RON
Total active296 RON178.098 RON228.084 RON206.283 RON144.593 RON205.731 RON182.956 RON
Active imobilizate10 RON167.793 RON170.114 RON129.240 RON113.941 RON90.452 RON67.449 RON
Active circulante286 RON10.305 RON57.970 RON77.043 RON30.652 RON115.279 RON115.507 RON
Capitaluri proprii-604 RON-61.866 RON-2.216 RON-284 RON-56.576 RON55.070 RON49.380 RON
Datorii totale900 RON239.964 RON64.859 RON63.476 RON80.429 RON52.271 RON57.536 RON
Număr mediu salariați—676873

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă