Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

RL

REZISTENTE LA COMANDA S.R.L.

Municipiul Târgu Mureș, Mureș
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
40497104
Nr. reg.
J26/227/2019
Înființată
25/01/2019
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
2790

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

116,9 K RON

2025

Profit net

66,5 K RON

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
2790 — Fabricarea altor echipamente electrice
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2019-03-07

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 25/01/2019

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. PĂCII, Nr. 68A, Ap. 16, Municipiul Târgu Mureș, Mureș, Romania
Cod poștal
540118
Data înregistrării
25/01/2019

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/40497104

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei REZISTENTE LA COMANDA S.R.L. este 40497104.

REZISTENTE LA COMANDA S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J26/227/2019, din data de 25/01/2019.

REZISTENTE LA COMANDA S.R.L. are sediul social la adresa Str. PĂCII, Nr. 68A, Ap. 16, Municipiul Târgu Mureș, Mureș, România.

Activitatea principală este CAEN 2790 — Fabricarea altor echipamente electrice.

Nu, REZISTENTE LA COMANDA S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, REZISTENTE LA COMANDA S.R.L. este activă.

În 2025, REZISTENTE LA COMANDA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 116.921 RON.

Companii similare

CABLEEXPERT S.R.L.
Sat Călugăreni, Comuna Eremitu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
HEBUS SOLUTION SRL
Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TETRONIC SRL
Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş
Același județ
Vezi profilul
BATA ROM SRL
Municipiul Târgu Mureş
Același județ
Vezi profilul
A&A NOV COMPANY S.R.L.
Municipiul Târgu Mureş
Același județ
Vezi profilul
PINTEA ALEXANDRU CĂLIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş
Același județ
Vezi profilul
DIGITLINE AUTOMATIZARI SRL
Bucureşti Sectorul 1
Dimensiune similară
Vezi profilul
EVENT JUST SRL
Orş. Voluntari
Dimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
CABLEEXPERT S.R.L.Sat Călugăreni, Comuna EremituMureşFabricarea altor echipamente electrice
HEBUS SOLUTION SRLSat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşMureşFabricarea altor echipamente electrice
TETRONIC SRLSat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşMureşFabricarea altor echipamente electrice
BATA ROM SRLMunicipiul Târgu MureşMureşFabricarea altor echipamente electrice
A&A NOV COMPANY S.R.L.Municipiul Târgu MureşMureşFabricarea altor echipamente electrice
PINTEA ALEXANDRU CĂLIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂSat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşMureşFabricarea altor echipamente electrice
DIGITLINE AUTOMATIZARI SRLBucureşti Sectorul 1BucureştiFabricarea altor echipamente electrice
EVENT JUST SRLOrş. VoluntariIlfov—

Contact

Str. PĂCII, Nr. 68A, Ap. 16 · Municipiul Târgu Mureș, Mureș

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
116.921 RON+32%
Profit net
66.518 RON+77%
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
7 mar. 2019

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Mureș
  • Firme din Târgu Mureș
  • Firme cu același domeniu: Fabricarea altor echipamente electrice
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).

Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.

Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

Cifră de afaceri

116.921 RON

32,4%

Profit net

66.518 RON

76,7%

Capitaluri proprii

67.866 RON

79,2%

Număr mediu salariați

1

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 115.253 RON

100din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateExcelentă25/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
7,87

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
7,87

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
12,7 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
56,9 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
85,6 %
Cifră de afaceri / salariat
—
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2019202020212022202320242025
Cifră de afaceri43.168 RON43.894 RON58.334 RON57.010 RON

Comparație cu 14 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 27), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri116.921 RON
    P25 173.255 RONMediană 1.049.836 RONP75 7.208.922 RON

    Peste 21% dintre firmele comparabile

  • Profit net66.518 RON
    P25 18.837 RONMediană 179.452 RONP75 486.683 RON

    Peste 43% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați—
    P25 6Mediană 25P75 67

    Peste 0% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat—
    P25 84.395 RONMediană 139.945 RONP75 257.765 RON

    Peste 0% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

73.660 RON
88.330 RON
116.921 RON
Profit net10.795 RON-9.876 RON7.465 RON14.935 RON27.451 RON37.635 RON66.518 RON
Total active18.359 RON15.164 RON18.165 RON23.186 RON35.272 RON51.903 RON77.747 RON
Active circulante18.359 RON15.164 RON18.165 RON23.186 RON35.272 RON51.903 RON77.747 RON
Capitaluri proprii10.995 RON1.119 RON8.584 RON16.054 RON27.651 RON37.875 RON67.866 RON
Datorii totale7.420 RON14.045 RON9.581 RON7.132 RON7.621 RON14.028 RON9.881 RON
Număr mediu salariați1111———

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă