Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

MG

MAD GARLIC AGRO S.R.L.

Municipiul Târgu Mureș, Mureș
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
40497120
Nr. reg.
J26/236/2019
Înființată
25/01/2019
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
1039

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

899,2 K RON

2025

Profit net

250,8 K RON

2025

Angajați

3

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
1039 — Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2019-03-27

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 25/01/2019

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. PODENI, Nr. 108, CP 540253, Municipiul Târgu Mureș, Mureș, Romania
Cod poștal
540253
Data înregistrării
25/01/2019

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/40497120

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei MAD GARLIC AGRO S.R.L. este 40497120.

MAD GARLIC AGRO S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J26/236/2019, din data de 25/01/2019.

MAD GARLIC AGRO S.R.L. are sediul social la adresa Str. PODENI, Nr. 108, CP 540253, Municipiul Târgu Mureș, Mureș, România.

Activitatea principală este CAEN 1039 — Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a..

Nu, MAD GARLIC AGRO S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, MAD GARLIC AGRO S.R.L. este activă.

În 2025, MAD GARLIC AGRO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 899.157 RON, cu 3 angajați.

Companii similare

SERERYU AGRO S.R.L.
Sat Lunca, Comuna Lunca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ORGANIC FRUCT S.R.L.
Sat Draculea Bandului, Comuna Band
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NATURE FLAVOR GREEN S.R.L.
Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GUSTO GREEN PLANTA S.R.L.
Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NATURAL SWEET QUALITY SRL
Loc. Recea, Oraş Ungheni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SANTA EPIC PRODUCTS S.R.L.
Municipiul Târgu Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BUNATATI DE PRIN LIVEZI S.R.L.
Sat Herghelia, Comuna Ceuaşu de Cîmpie
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LUDUȘAN PROCESARE S.R.L.
Municipiul Târgu Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
SERERYU AGRO S.R.L.Sat Lunca, Comuna LuncaMureşPrelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
ORGANIC FRUCT S.R.L.Sat Draculea Bandului, Comuna BandMureşPrelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
NATURE FLAVOR GREEN S.R.L.Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşMureşPrelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
GUSTO GREEN PLANTA S.R.L.Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşMureşPrelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
NATURAL SWEET QUALITY SRLLoc. Recea, Oraş UngheniMureşPrelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
SANTA EPIC PRODUCTS S.R.L.Municipiul Târgu MureşMureşPrelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
BUNATATI DE PRIN LIVEZI S.R.L.Sat Herghelia, Comuna Ceuaşu de CîmpieMureşPrelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
LUDUȘAN PROCESARE S.R.L.Municipiul Târgu MureşMureşPrelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.

Contact

Str. PODENI, Nr. 108, CP 540253 · Municipiul Târgu Mureș, Mureș

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
899.157 RON+42%
Profit net
250.812 RON+98%
Angajați
3
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
27 mar. 2019

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Mureș
  • Firme din Târgu Mureș
  • Firme cu același domeniu: Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • EME STYLE SRLMureş · radiată

    Prin: BALAZS EMESE

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

Cifră de afaceri

899.157 RON

42,1%

Profit net

250.812 RON

98,4%

Capitaluri proprii

619.706 RON

23,7%

Număr mediu salariați

3

50,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 972.175 RON

100din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateExcelentă25/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
3,68

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
3,68

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
24,3 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
27,9 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
32,8 %
Cifră de afaceri / salariat
299.719 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201920202021202320242025
Cifră de afaceri175.591 RON268.248 RON363.451 RON710.400 RON632.975 RON899.157 RON

Comparație cu 270 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri899.157 RON
    P25 118.677 RONMediană 495.172 RONP75 1.726.104 RON

    Peste 63% dintre firmele comparabile

  • Profit net250.812 RON
    P25 -16.596 RONMediană 13.757 RONP75 79.546 RON

    Peste 87% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați3
    P25 2Mediană 4P75 11

    Peste 45% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat299.719 RON
    P25 90.996 RONMediană 150.514 RONP75 273.712 RON

    Peste 80% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

Profit net-42.612 RON158.971 RON229.511 RON331.279 RON126.430 RON250.812 RON
Total active41.377 RON166.435 RON418.817 RON837.913 RON758.694 RON765.308 RON
Active imobilizate3.325 RON2.692 RON15.238 RON125.515 RON104.910 RON80.566 RON
Active circulante38.052 RON163.743 RON403.579 RON712.398 RON653.784 RON684.742 RON
Capitaluri proprii-42.412 RON116.559 RON346.070 RON610.713 RON500.893 RON619.706 RON
Datorii totale83.789 RON49.876 RON72.747 RON227.200 RON259.203 RON186.004 RON
Număr mediu salariați211223

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă