Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 28 oct. 2022 și 11 aug. 2025.
Lucrari de constructii de monumente istorice sau memoriale (Rev.2)
Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Lucrari de constructii de centre de asistenta de zi (Rev.2)
Lucrari de constructii (Rev.2)
Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Lucrari de constructii de centre civice (Rev.2)
Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Contract de lucrari având ca obiect „MODERNIZARE, REABILITARE SI DOTAREA CENTRULUI MULTIFUNCTIONAL RECREATIV – PALATUL COPIILOR – ODOBESTI”
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/40524357
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
1.445.107 RON
Profit net
17.237 RON
Capitaluri proprii
23.237 RON
Număr mediu salariați
21
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 4.445.014 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.449.505 RON | 3.078.124 RON | 4.523.849 RON | 4.908.025 RON | 5.372.059 RON | 5.886.554 RON | 1.445.107 RON |
| Profit net | 105.144 RON | 161.807 RON | 232.976 RON | 180.232 RON | 188.703 RON | 243.833 RON | 17.237 RON |
| Total active | 421.039 RON | 1.397.710 RON | 717.417 RON | 967.673 RON | 753.155 RON | 818.383 RON | 271.301 RON |
| Active circulante | 421.039 RON | 1.397.710 RON | 717.417 RON | 967.673 RON | 753.155 RON | 818.383 RON | 271.301 RON |
| Capitaluri proprii | 110.144 RON | 167.807 RON | 238.976 RON |
Comparație cu 521 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 186.232 RON |
| 194.703 RON |
| 249.833 RON |
| 23.237 RON |
| Datorii totale | 306.395 RON | 1.229.903 RON | 478.441 RON | 781.441 RON | 558.452 RON | 568.550 RON | 248.064 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 61 | 53 | 93 | 94 | 86 | 79 | 21 |
|---|