Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

MM

MĂCELĂRIA MUNTENEASCĂ S.R.L.

Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
sediu expiratProfil nerevendicat
CUI
40637771
Nr. reg.
J40/1881/2019
Înființată
14/02/2019
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
1013

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

249,2 K RON

2025

Profit net

-83,6 K RON

2025

Angajați

2

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
1013 — Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 14/02/2019

    Înființarea companiei

  2. 2019-03-05

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. NUCULUI, Nr. 6, Bl. V-101, Sc. 2, Et. 3, Ap. 41, Sector 3, CP 31502, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti, Romania
Cod poștal
031502
Data înregistrării
14/02/2019

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/40637771

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei MĂCELĂRIA MUNTENEASCĂ S.R.L. este 40637771.

MĂCELĂRIA MUNTENEASCĂ S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J40/1881/2019, din data de 14/02/2019.

MĂCELĂRIA MUNTENEASCĂ S.R.L. are sediul social la adresa Str. NUCULUI, Nr. 6, Bl. V-101, Sc. 2, Et. 3, Ap. 41, Sector 3, CP 31502, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti, România.

Activitatea principală este CAEN 1013 — Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre).

Nu, MĂCELĂRIA MUNTENEASCĂ S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, MĂCELĂRIA MUNTENEASCĂ S.R.L. este activă.

În 2025, MĂCELĂRIA MUNTENEASCĂ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 249.233 RON, cu 2 angajați.

Companii similare

EDENMAR PRODUCTION S.R.L.
Bucureşti Sectorul 3
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CASA EM S.R.L.
Bucureşti Sectorul 5
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LA MISTREŢU' MĂGURELE S.R.L.
Bucureşti Sectorul 6
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LA MURRINA INTERNATIONAL S.R.L.
Bucureşti Sectorul 6
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CAPIC DELICATESE SRL
Bucureşti Sectorul 2
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
METROPOLITAN SERVICES & CONSULTING SRL
Bucureşti Sectorul 6
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MACELARIA ANGUS S.R.L.
Bucureşti Sectorul 2
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
HAI LA GYX S.R.L.
Bucureşti Sectorul 5
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
EDENMAR PRODUCTION S.R.L.Bucureşti Sectorul 3BucureştiFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
CASA EM S.R.L.Bucureşti Sectorul 5BucureştiFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
LA MISTREŢU' MĂGURELE S.R.L.Bucureşti Sectorul 6BucureştiFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
LA MURRINA INTERNATIONAL S.R.L.Bucureşti Sectorul 6BucureştiFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
CAPIC DELICATESE SRLBucureşti Sectorul 2BucureştiFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
METROPOLITAN SERVICES & CONSULTING SRLBucureşti Sectorul 6BucureştiFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
MACELARIA ANGUS S.R.L.Bucureşti Sectorul 2BucureştiFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
HAI LA GYX S.R.L.Bucureşti Sectorul 5BucureştiFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)

Contact

Str. NUCULUI, Nr. 6, Bl. V-101, Sc. 2, Et. 3, Ap. 41, Sector 3, CP 31502 · Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
249.233 RON+69%
Profit net
-83.566 RON+43%
Angajați
2
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
5 mar. 2019

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Bucureşti
  • Firme din Sectorul 3
  • Firme cu același domeniu: Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

  • Pierdere netă în 2025
  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 204% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.49) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

249.233 RON

68,6%

Profit net

-83.566 RON

42,7%

Capitaluri proprii

-453.456 RON

-22,7%

Număr mediu salariați

2

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 176.082 RON

29din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,49

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,49

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
204,2 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-33,5 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-19,2 %
Cifră de afaceri / salariat
124.617 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2019202020212022202320242025
Cifră de afaceri637.532 RON30.288 RON123.762 RON422.556 RON

Comparație cu 740 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri249.233 RON
    P25 136.724 RONMediană 531.565 RONP75 2.387.055 RON

    Peste 35% dintre firmele comparabile

  • Profit net-83.566 RON
    P25 -44.251 RONMediană 10.728 RONP75 139.531 RON

    Peste 17% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați2
    P25 1Mediană 4P75 12

    Peste 40% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat124.617 RON
    P25 124.867 RONMediană 208.350 RONP75 347.729 RON

    Peste 25% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

337.439 RON
147.854 RON
249.233 RON
Profit net53.768 RON-5.072 RON33.280 RON-221.838 RON-84.312 RON-145.915 RON-83.566 RON
Total active106.036 RON91.147 RON113.561 RON37.575 RON68.978 RON192.830 RON435.143 RON
Active imobilizate479 RON-11 RON———4.985 RON3.712 RON
Active circulante105.557 RON91.158 RON113.561 RON37.575 RON68.978 RON187.845 RON431.431 RON
Capitaluri proprii53.968 RON48.896 RON82.517 RON-139.321 RON-223.632 RON-369.548 RON-453.456 RON
Datorii totale52.068 RON42.251 RON31.044 RON176.896 RON292.610 RON562.378 RON888.599 RON
Număr mediu salariați1—21122

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă