Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

PS

PUNCHLINE SHOW S.R.L.

Municipiul Vaslui, Vaslui
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
40741240
Nr. reg.
J37/276/2019
Înființată
3 iun. 2019
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
9001

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

6,6 mil. RON

2025

Profit net

199,8 K RON

2025

Angajați

3

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
9001 — Activități de interpretare artistică (spectacole)
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 06/03/2019

    Înființarea companiei

  2. 2019-07-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. CAZĂRMII, Bl. 438, Sc. C, Et. parter, Ap. 3, CP 730030, Municipiul Vaslui, Vaslui, Romania
Cod poștal
730030
Data înregistrării
06/03/2019

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/40741240

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei PUNCHLINE SHOW S.R.L. este 40741240.

PUNCHLINE SHOW S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J37/276/2019, din data de 06/03/2019.

PUNCHLINE SHOW S.R.L. are sediul social la adresa Str. CAZĂRMII, Bl. 438, Sc. C, Et. parter, Ap. 3, CP 730030, Municipiul Vaslui, Vaslui, România.

Activitatea principală este CAEN 9001 — Activități de interpretare artistică (spectacole).

Nu, PUNCHLINE SHOW S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, PUNCHLINE SHOW S.R.L. este activă.

În 2025, PUNCHLINE SHOW S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.620.289 RON, cu 3 angajați.

Companii similare

SYMO FLORY MUSIC S.R.L.
Sat Stuhuleţ Com. Berezeni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
FACEM COMEDIE S.R.L.
Municipiul Vaslui
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TAXIELLY MUŞAT S.R.L.
Municipiul Bârlad
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
THALIA SRL
Municipiul Bârlad
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MOLDOVEANCA DIN VASLUI S.R.L.
Sat Muntenii de Sus Com. Muntenii de Sus
Același județ
Vezi profilul
TRUPA ALEXIMONA MELODI SRL-D
Municipiul Bârlad
Același județ
Vezi profilul
ART FOLCLOR S.R.L.
Municipiul Vaslui
Același județ
Vezi profilul
GORCINSCHI S.R.L.
Municipiul Huşi
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
SYMO FLORY MUSIC S.R.L.Sat Stuhuleţ Com. BerezeniVaslui—
FACEM COMEDIE S.R.L.Municipiul VasluiVasluiActivități de interpretare artistică (spectacole)
TAXIELLY MUŞAT S.R.L.Municipiul BârladVasluiActivități de interpretare artistică (spectacole)
THALIA SRLMunicipiul BârladVasluiActivități de interpretare artistică (spectacole)
MOLDOVEANCA DIN VASLUI S.R.L.Sat Muntenii de Sus Com. Muntenii de SusVaslui—
TRUPA ALEXIMONA MELODI SRL-DMunicipiul BârladVasluiActivități de interpretare artistică (spectacole)
ART FOLCLOR S.R.L.Municipiul VasluiVasluiActivități de interpretare artistică (spectacole)
GORCINSCHI S.R.L.Municipiul HuşiVasluiActivități de interpretare artistică (spectacole)

Contact

Str. CAZĂRMII, Bl. 438, Sc. C, Et. parter, Ap. 3, CP 730030 · Municipiul Vaslui, Vaslui

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
6.620.289 RON+35%
Profit net
199.833 RON>+999%
Angajați
3
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 iul. 2019

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Vaslui
  • Firme cu același domeniu: Activități de interpretare artistică (spectacole)
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • PUNCHLINE EVENTS S.R.L.Ilfov · radiată

    Prin: ȘOREA CRISTIAN-IONUȚ

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 81% din active

Cifră de afaceri

6.620.289 RON

35,3%

Profit net

199.833 RON

4.853,7%

Capitaluri proprii

205.689 RON

3.412,4%

Număr mediu salariați

3

200,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 8.045.697 RON

66din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareAcceptabilă12/25
  • ProfitabilitateAcceptabilă15/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,1

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,1

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
81,2 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
3 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
18,3 %
Cifră de afaceri / salariat
2.206.763 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2019202020212022202320242025
Cifră de afaceri1.336.676 RON450.900 RON2.255.595 RON5.074.802 RON

Comparație cu 29 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 90), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri6.620.289 RON
    P25 19.409 RONMediană 53.877 RONP75 181.900 RON

    Peste 100% dintre firmele comparabile

  • Profit net199.833 RON
    P25 -1.200 RONMediană 1.470 RONP75 25.388 RON

    Peste 100% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați3
    P25 0Mediană 0P75 1

    Peste 100% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat2.206.763 RON
    P25 38.102 RONMediană 69.700 RONP75 409.264 RON

    Peste 91% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

6.606.883 RON
4.891.470 RON
6.620.289 RON
Profit net148.441 RON14.694 RON339.082 RON587.724 RON648.441 RON4.034 RON199.833 RON
Total active259.620 RON200.347 RON575.637 RON1.046.918 RON1.402.155 RON1.250.758 RON1.094.719 RON
Active imobilizate———16.466 RON140.954 RON183.860 RON118.507 RON
Active circulante259.620 RON200.347 RON575.637 RON1.030.452 RON1.261.201 RON1.066.898 RON976.212 RON
Capitaluri proprii148.641 RON14.934 RON340.904 RON589.546 RON650.263 RON5.856 RON205.689 RON
Datorii totale110.979 RON185.413 RON234.733 RON457.372 RON751.892 RON1.244.902 RON889.030 RON
Număr mediu salariați——12113

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă