Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 14 sept. 2021 și 9 iun. 2026.
Montare gresie
Turnat trotuar
Montare plinta
Tencuiala manuala
Montat rigips la gata
Tencuiala la glafuri
Sapa mecanizata
Tinci
Decapare tencuiala veche
Reparatii glafuri
Reparatii glafuri
Achizitie lucrari placare trepte, reparatii si slefuire pardoseli din marmura
Refacere glafuri
Reparatii pereti cu glet
Zugraveli
Lucrari reparatii
Gletuit pereti si zugravit
Tencuiala MP 75 armata cu plasa fibra de sticla
Zugraveli
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/40755750
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ILIE DORIN
Prin: ILIE DORIN
Prin: ILIE DORIN
Prin: ILIE DORIN
Prin: ILIE DORIN
Prin: ILIE DORIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
204.400 RON
Profit net
28.072 RON
Capitaluri proprii
77.326 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 206.761 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 145.192 RON | 139.728 RON | 221.457 RON | 138.451 RON | 193.845 RON | 177.900 RON | 204.400 RON |
| Profit net | 395 RON | 4.579 RON | 32.202 RON | 5.195 RON | 1.387 RON | 5.295 RON | 28.072 RON |
| Total active | 56.708 RON | 91.474 RON | 67.414 RON | 64.687 RON | 65.909 RON | 84.833 RON | 95.114 RON |
| Active circulante | 56.708 RON | 91.474 RON | 67.414 RON | 64.687 RON | 65.909 RON | 84.833 RON | 95.114 RON |
| Capitaluri proprii | 595 RON | 5.174 RON | 37.376 RON | 42.571 RON |
Comparație cu 359 firme din județul Botoşani care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 43.958 RON |
| 49.254 RON |
| 77.326 RON |
| Datorii totale | 56.113 RON | 86.300 RON | 30.038 RON | 22.116 RON | 21.951 RON | 35.579 RON | 17.788 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 5 | 6 | 5 | 5 | 5 | 3 |
|---|