Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/40830542
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VORNICU LILIANA-NICOLETA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.091.557 RON
Profit net
242.756 RON
Capitaluri proprii
327.345 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.281.893 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 118.192 RON | 64.378 RON | 73.581 RON | 732.848 RON | 835.124 RON | 834.897 RON | 1.091.557 RON |
| Profit net | 86.562 RON | 38.514 RON | 43.218 RON | 164.636 RON | 92.307 RON | 171.567 RON | 242.756 RON |
| Total active | 95.312 RON | 147.923 RON | 177.604 RON | 366.823 RON | 208.850 RON | 250.827 RON | 273.296 RON |
| Active circulante | 95.312 RON | 147.923 RON | 177.604 RON | 366.823 RON | 208.850 RON | 250.827 RON | 273.296 RON |
| Capitaluri proprii | 86.762 RON | 125.276 RON | 168.494 RON | 333.130 RON |
Comparație cu 86 firme din județul Botoşani care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 159.133 RON |
| 195.700 RON |
| 327.345 RON |
| Datorii totale | 8.550 RON | 22.647 RON | 9.110 RON | 33.693 RON | 49.717 RON | 55.127 RON | 71.683 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | 3 | 4 | 3 | 3 |
|---|