Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

L&

LU & YING S.R.L.

Sat Osica de Jos Com. Osica de Jos, Olt
Activă Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
41222586
Nr. reg.
J28/757/2019
Înființată
5 iun. 2019
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Cod CAEN
5611

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

776,2 K RON

2025

Profit net

-83,4 K RON

2025

Angajați

4

2025

Înființată

2019

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
5611
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Administrație fiscală
Unitatea Fiscală Municipală Caracal

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. Administrație fiscală16 sept. 2026
    (gol)→Unitatea Fiscală Municipală Caracal
  2. Data înregistrării16 sept. 2026
    05/06/2019→2019-06-05
  3. Formă de proprietate16 sept. 2026
    (gol)→PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
  4. Formă de organizare16 sept. 2026
    (gol)→PERSOANA JURIDICA
  5. Formă juridică16 sept. 2026
    SRL→SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
  6. Plătitor de TVA16 sept. 2026
    false→true
  7. Cod CAEN16 sept. 2026
    5610→5611
  8. Adresă16 sept. 2026
    Str. VALEA OLTEŢULUI, Nr. 4, CP 237153, camera 2→Str. Valea Olteţului, nr. 4, camera 2

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Valea Olteţului, nr. 4, camera 2, Sat Osica de Jos Com. Osica de Jos, Olt, Romania
Cod poștal
237153
Data înregistrării
2019-06-05

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/41222586

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei LU & YING S.R.L. este 41222586, iar codul de TVA este RO41222586.

LU & YING S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J28/757/2019, din data de 2019-06-05.

LU & YING S.R.L. are sediul social la adresa Str. Valea Olteţului, nr. 4, camera 2, Sat Osica de Jos Com. Osica de Jos, Olt, România.

Activitatea principală este CAEN 5611 — activitate nespecificată.

Da, LU & YING S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2020-01-01.

Da, conform datelor publice ANAF, LU & YING S.R.L. este activă.

În 2025, LU & YING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 776.163 RON, cu 4 angajați.

Companii similare

PSG BALLROOM EVENTS SRL
Mun. Slatina
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
STEFMIT LARICONS S.R.L.
Sat Mogoşeşti Orş. Scorniceşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ILINOIUTRADE4YOU S.R.L.
Municipiul Slatina
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ALENA NATI FOOD SRL
Sat Beria de Jos Com. Oporelu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ELECTROCOS SRL
Municipiul Slatina
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ADRIMI METAL ECO S.R.L.
Sat Ulmi Com. Milcov
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
OLT OIL SRL
Mun. Slatina
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LA DOLCE PIZZA & PASTA S.R.L.
Loc. Balş, Oraş Balş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
PSG BALLROOM EVENTS SRLMun. SlatinaOlt—
STEFMIT LARICONS S.R.L.Sat Mogoşeşti Orş. ScorniceştiOlt—
ILINOIUTRADE4YOU S.R.L.Municipiul SlatinaOltRestaurante
ALENA NATI FOOD SRLSat Beria de Jos Com. OporeluOlt—
ELECTROCOS SRLMunicipiul SlatinaOltRestaurante
ADRIMI METAL ECO S.R.L.Sat Ulmi Com. MilcovOlt—
OLT OIL SRLMun. SlatinaOlt—
LA DOLCE PIZZA & PASTA S.R.L.Loc. Balş, Oraş BalşOltRestaurante

Contact

Str. Valea Olteţului, nr. 4, camera 2 · Sat Osica de Jos Com. Osica de Jos, Olt

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
776.163 RON−1%
Profit net
-83.436 RON−92%
Angajați
4
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 ian. 2020
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Unitatea Fiscală Municipală Caracal

Verificat ultima dată la 16 sept. 2026

Explorează

  • Firme din Olt
  • Firme din Osica de Jos
  • Firme cu CAEN 5611
  • Plătitor de TVAdin 01.01.2020

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-16.

  • Pierdere netă în 2025
  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 111% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.39) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

776.163 RON

-1,1%

Profit net

-83.436 RON

-91,6%

Capitaluri proprii

-42.682 RON

-204,7%

Număr mediu salariați

4

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 993.447 RON

10din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,39

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,39

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
110,7 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-10,7 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-21 %
Cifră de afaceri / salariat
194.041 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2019202020212022202320242025
Cifră de afaceri468.117 RON496.406 RON866.378 RON924.528 RON

Comparație cu 346 firme din județul Olt care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri776.163 RON
    P25 37.666 RONMediană 175.362 RONP75 621.548 RON

    Peste 79% dintre firmele comparabile

  • Profit net-83.436 RON
    P25 -12.742 RONMediană 3.291 RONP75 43.697 RON

    Peste 5% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați4
    P25 1Mediană 2P75 4

    Peste 76% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat194.041 RON
    P25 100.068 RONMediană 167.361 RONP75 249.102 RON

    Peste 58% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

1.002.142 RON
784.434 RON
776.163 RON
Profit net193.077 RON168.051 RON238.327 RON28.808 RON83.637 RON-43.539 RON-83.436 RON
Total active208.463 RON275.502 RON321.736 RON278.164 RON258.915 RON201.445 RON398.197 RON
Active imobilizate322 RON2.339 RON2.339 RON128.248 RON102.749 RON70.356 RON224.907 RON
Active circulante208.141 RON273.163 RON319.397 RON149.916 RON156.166 RON131.089 RON173.290 RON
Capitaluri proprii193.277 RON261.329 RON299.656 RON128.464 RON84.293 RON40.754 RON-42.682 RON
Datorii totale15.186 RON14.173 RON22.196 RON149.700 RON174.622 RON160.691 RON440.879 RON
Număr mediu salariați5456644

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă