Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
CR

CAMPEADOR RESIDENCE S.R.L.

Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
41490163
Nr. reg.
J2019003120125
Înființată
8 iun. 2019
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4100

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

27,3 mil. RON

2025

Profit net

6,1 mil. RON

2025

Angajați

7

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 06/08/2019

    Înființarea companiei

  2. 2020-06-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. SOMEȘENI, Nr. 8, Sc. 2, Ap. 98, parter, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, Romania
Data înregistrării
06/08/2019

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/41490163

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei CAMPEADOR RESIDENCE S.R.L. este 41490163.

CAMPEADOR RESIDENCE S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2019003120125, din data de 06/08/2019.

CAMPEADOR RESIDENCE S.R.L. are sediul social la adresa Str. SOMEȘENI, Nr. 8, Sc. 2, Ap. 98, parter, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, România.

Activitatea principală este CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Nu, CAMPEADOR RESIDENCE S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, CAMPEADOR RESIDENCE S.R.L. este activă.

În 2025, CAMPEADOR RESIDENCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 27.259.794 RON, cu 7 angajați.

Companii similare

BAFLO REALTY S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
D&M CONSTRUCT SRL
Sat Baciu, Comuna Baciu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
FIGARO SERV SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
EVO CENTER SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
EDIL VALENTINO SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SEL BEL SRL
Mun. Dej
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ERA PROCONSTRUCT INSTAL S.R.L.
Municipiul Dej
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
A.G. BEATRIX CONSTRUCT S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
BAFLO REALTY S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
D&M CONSTRUCT SRLSat Baciu, Comuna BaciuClujLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
FIGARO SERV SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
EVO CENTER SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
EDIL VALENTINO SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
SEL BEL SRLMun. DejCluj—
ERA PROCONSTRUCT INSTAL S.R.L.Municipiul DejClujLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
A.G. BEATRIX CONSTRUCT S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Contact

Str. SOMEȘENI, Nr. 8, Sc. 2, Ap. 98, parter · Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
27.259.794 RON+19%
Profit net
6.109.696 RON+49%
Angajați
7
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 iun. 2020

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Cluj
  • Firme din Cluj-Napoca
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • AGOTECTURA S.R.L.Cluj

    Prin: LARIONESI IOAN

  • ALBENDIEGO SRLCluj · radiată

    Prin: LARIONESI IOAN

  • ALY FOTO ARTISTIC SRLBistriţa-Năsăud · radiată

    Prin: LARIONESI IOAN

  • CAMPEADOR INN S.R.L.Cluj

    Prin: LARIONESI IOAN

  • CAMPEADOR SRLBistriţa-Năsăud

    Prin: LARIONESI IOAN

  • CAMPEADOR TIMISOARA RETAIL PARK S.R.L.Cluj · radiată

    Prin: LARIONESI IOAN

  • FOREST LARIONESI SRLBistriţa-Năsăud · radiată

    Prin: LARIONESI IOAN

  • OPUS INVESTITII SRLBucureşti

    Prin: LARIONESI IOAN

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

Cifră de afaceri

27.259.794 RON

19,2%

Profit net

6.109.696 RON

49,3%

Capitaluri proprii

18.708.172 RON

48,4%

Număr mediu salariați

7

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 37.366.190 RON

95din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateBună20/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,89

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,89

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
47,1 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
22,4 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
17,3 %
Cifră de afaceri / salariat
3.894.256 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator202020212022202320242025
Cifră de afaceri320.000 RON200.000 RON22.409.131 RON26.843.308 RON22.873.222 RON

Comparație cu 2132 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri27.259.794 RON
    P25 41.273 RONMediană 186.689 RONP75 803.574 RON

    Peste 99% dintre firmele comparabile

  • Profit net6.109.696 RON
    P25 -13.108 RONMediană 14.384 RONP75 130.675 RON

    Peste 99% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați7
    P25 1Mediană 1P75 3

    Peste 90% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat3.894.256 RON
    P25 64.723 RONMediană 154.986 RONP75 371.677 RON

    Peste 98% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
27.259.794 RON
Profit net197.004 RON18.614 RON1.035.960 RON5.094.484 RON4.091.117 RON6.109.696 RON
Total active7.411.451 RON37.803.467 RON46.478.077 RON47.315.476 RON40.211.376 RON35.363.417 RON
Active imobilizate7.110.000 RON7.110.000 RON4.110.000 RON3.892.364 RON3.803.660 RON3.806.634 RON
Active circulante301.451 RON30.693.467 RON42.368.077 RON43.423.112 RON36.407.716 RON31.556.783 RON
Capitaluri proprii2.570.374 RON2.394.251 RON3.430.211 RON8.517.930 RON12.609.048 RON18.708.172 RON
Datorii totale4.841.077 RON35.417.879 RON43.047.866 RON38.797.546 RON27.605.979 RON16.655.884 RON
Număr mediu salariați126677