Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/41564236
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: CHERA CONSTANTINA, CHERA ILIE
Prin: CHERA ILIE
Prin: CHERA ILIE
Prin: CHERA ILIE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
6.993 RON
Profit net
3.257 RON
Capitaluri proprii
41.219 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 11.796 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 32.374 RON | 59.792 RON | 48.984 RON | 58.765 RON | 42.242 RON | 11.964 RON | 6.993 RON |
| Profit net | 14.355 RON | 8.579 RON | 319 RON | 8.046 RON | 4.681 RON | 1.783 RON | 3.257 RON |
| Total active | 19.579 RON | 27.702 RON | 24.888 RON | 37.986 RON | 39.932 RON | 45.475 RON | 47.655 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Active circulante | 19.579 RON | 27.702 RON | 24.888 RON | 37.986 RON | 39.932 RON | 45.475 RON |
Comparație cu 3257 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 47.655 RON |
| Capitaluri proprii | 14.555 RON | 23.134 RON | 23.452 RON | 31.498 RON | 36.179 RON | 37.962 RON | 41.219 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.024 RON | 4.568 RON | 5.936 RON | 10.988 RON | 8.253 RON | 12.013 RON | 10.936 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
|---|