Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 17 iun. 2025 și 25 mai 2026.
Pachet bucsa pentru CNC 4 buc
Bucsa CNC
PM-FB-SPH16140
Cutit Debitare si Placute debitare
Bucsa, Freza, Microcutit strunjire
EXPK1 Formmaker Z4 1xD AFPX / HA, D2=4, D1=4.00, L2=5.00, R=0.50, D3=3.70, L3=16.00, L1=50.00, Z=4.0
CCGT060202FN-JP SH7025
EXPK1 Formmaker Z4 1xD AFPX / HA, D2=4, D1=4.00, L2=5.00, R=0.50, D3=3.70, L3=16.00, L1=50.00, Z=4.0
JBTR07390015-D070 / SH725
Burghiu carbura
Freza
Achizitie directa
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/41759432
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
14.710.016 RON
Profit net
1.377.004 RON
Capitaluri proprii
1.880.541 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 13.973.796 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 294 RON | 607.436 RON | 1.987.731 RON | 2.940.340 RON | 10.412.174 RON | 5.273.281 RON | 14.710.016 RON |
| Profit net | -5.218 RON | 18.373 RON | 130.184 RON | 260.821 RON | 1.454.274 RON | 11.863 RON | 1.377.004 RON |
| Total active | 15.881 RON | 283.552 RON | 652.108 RON | 1.160.546 RON | 2.703.201 RON | 10.160.816 RON | 3.689.017 RON |
| Active imobilizate | 157 RON | 38.319 RON | 34.516 RON | 29.630 RON | 226.300 RON | 165.749 RON | 420.837 RON |
| Active circulante | 15.724 RON | 245.233 RON | 617.592 RON |
Comparație cu 978 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.130.916 RON |
| 2.476.901 RON |
| 9.995.067 RON |
| 3.268.180 RON |
| Capitaluri proprii | -5.018 RON | 14.155 RON | 144.339 RON | 391.748 RON | 1.546.022 RON | 1.503.537 RON | 1.880.541 RON |
|---|
| Datorii totale | 20.899 RON | 269.397 RON | 507.769 RON | 768.798 RON | 1.158.932 RON | 8.658.658 RON | 1.822.108 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 2 | 3 | 4 | 4 | 5 |
|---|