Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

TF

TSA FINAL VISION S.R.L.

Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
41822025
Nr. reg.
J2019000777119
Înființată
28/10/2019
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4100

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

187,8 K RON

2025

Profit net

-57,2 K RON

2025

Angajați

2

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2020-12-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 28/10/2019

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. ROMANIŢEI, Bl. 1, Sc. 2, Et. 3, Ap. 14, CP 320128, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin, Romania
Telefon
0773782157
Cod poștal
320128
Data înregistrării
28/10/2019

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/41822025

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei TSA FINAL VISION S.R.L. este 41822025.

TSA FINAL VISION S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2019000777119, din data de 28/10/2019.

TSA FINAL VISION S.R.L. are sediul social la adresa Str. ROMANIŢEI, Bl. 1, Sc. 2, Et. 3, Ap. 14, CP 320128, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin, România.

Activitatea principală este CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Nu, TSA FINAL VISION S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, TSA FINAL VISION S.R.L. este activă.

În 2025, TSA FINAL VISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 187.843 RON, cu 2 angajați.

Companii similare

KESACO DEVELOPMENT S.R.L.
Municipiul Reşiţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GEO CLARA BUILDING S.R.L.
Sat Caraşova, Comuna Caraşova
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
B.C.A. BULL STIL S.R.L.
Sat Marga, Comuna Marga
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
EVER MONTEUR LEVEL S.R.L.
Sat Liubcova, Comuna Berzasca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MPV BAUHART S.R.L.
Sat Rafnic, Comuna Lupac
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ROMEDIL COMPANY CAREER S.R.L.
Loc. Bocşa, Oraş Bocşa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BEST MULTIPET SRL
Loc. Doman, Municipiul Reşiţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MAIREDER AT SRL
Municipiul Reşiţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
KESACO DEVELOPMENT S.R.L.Municipiul ReşiţaCaraş-SeverinLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
GEO CLARA BUILDING S.R.L.Sat Caraşova, Comuna CaraşovaCaraş-SeverinLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
B.C.A. BULL STIL S.R.L.Sat Marga, Comuna MargaCaraş-SeverinLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
EVER MONTEUR LEVEL S.R.L.Sat Liubcova, Comuna BerzascaCaraş-SeverinLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
MPV BAUHART S.R.L.Sat Rafnic, Comuna LupacCaraş-SeverinLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
ROMEDIL COMPANY CAREER S.R.L.Loc. Bocşa, Oraş BocşaCaraş-SeverinLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
BEST MULTIPET SRLLoc. Doman, Municipiul ReşiţaCaraş-SeverinLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
MAIREDER AT SRLMunicipiul ReşiţaCaraş-SeverinLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Contact

0773782157

Str. ROMANIŢEI, Bl. 1, Sc. 2, Et. 3, Ap. 14, CP 320128 · Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
187.843 RON−43%
Profit net
-57.162 RON+34%
Angajați
2
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 dec. 2020

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Caraş-Severin
  • Firme din Reșița
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

  • Pierdere netă în 2025
  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 43% în 2025
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 596% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.02) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

187.843 RON

-42,6%

Profit net

-57.162 RON

34,0%

Capitaluri proprii

-323.980 RON

-21,4%

Număr mediu salariați

2

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 326.070 RON

18din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,02

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,02

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
595,9 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-30,4 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-87,5 %
Cifră de afaceri / salariat
93.922 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2019202020212022202320242025
Cifră de afaceri9.001 RON322.452 RON121.059 RON350.761 RON

Comparație cu 194 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri187.843 RON
    P25 51.675 RONMediană 205.603 RONP75 710.901 RON

    Peste 49% dintre firmele comparabile

  • Profit net-57.162 RON
    P25 -22.750 RONMediană 6.072 RONP75 56.978 RON

    Peste 18% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați2
    P25 1Mediană 2P75 4

    Peste 61% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat93.922 RON
    P25 61.050 RONMediană 119.618 RONP75 281.606 RON

    Peste 43% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

269.614 RON
327.195 RON
187.843 RON
Profit net-24.721 RON131.056 RON-69.876 RON-157.101 RON-59.807 RON-86.569 RON-57.162 RON
Total active1.305 RON117.096 RON39.699 RON26.404 RON26.815 RON86.527 RON65.331 RON
Active imobilizate316 RON————84.833 RON59.383 RON
Active circulante989 RON117.096 RON39.699 RON26.404 RON26.815 RON1.694 RON5.948 RON
Capitaluri proprii-24.521 RON106.535 RON36.659 RON-120.441 RON-180.249 RON-266.817 RON-323.980 RON
Datorii totale25.826 RON10.561 RON3.040 RON146.845 RON207.064 RON353.344 RON389.311 RON
Număr mediu salariați4334422

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă