Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

PR

PREMIUM ROOF TILES S.R.L.

Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
41857490
Nr. reg.
J2019002661034
Înființată
11 mai 2019
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4683

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

4,5 mil. RON

2025

Profit net

497,2 K RON

2025

Angajați

4

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(3)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 05/11/2019

    Înființarea companiei

  2. 2019-11-12

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Nr. 588A, Et. 1, CP 117451, biroul nr 2, Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş, Romania
Cod poștal
117451
Data înregistrării
05/11/2019

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/41857490

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei PREMIUM ROOF TILES S.R.L. este 41857490.

PREMIUM ROOF TILES S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2019002661034, din data de 05/11/2019.

PREMIUM ROOF TILES S.R.L. are sediul social la adresa Nr. 588A, Et. 1, CP 117451, biroul nr 2, Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş, România.

Activitatea principală este CAEN 4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare.

Nu, PREMIUM ROOF TILES S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, PREMIUM ROOF TILES S.R.L. este activă.

În 2025, PREMIUM ROOF TILES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.516.323 RON, cu 4 angajați.

Companii similare

ACTIV PRO EDIL SRL
Sat Cuca, Comuna Cuca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TGM GROUP CONSTRUCT EXCLUSIVE SRL
Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NOVIS GEOXIM SRL
Sat Valea Pechii, Comuna Schitu Goleşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ANMIR NEW VISION S.R.L.
Sat Mustăţeşti, Comuna Valea Iaşului
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ZEN STONE INTERNAŢIONAL S.R.L.
Municipiul Piteşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CO.FA CONSTRUCT ROMANIA SRL
Sat Coşeri, Comuna Căteasca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MARNIC ROOFS CONSTRUCT S.R.L.
Municipiul Piteşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
VLAICU COMPANY 2007 SRL
Comuna Slobozia
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
ACTIV PRO EDIL SRLSat Cuca, Comuna CucaArgeşComerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
TGM GROUP CONSTRUCT EXCLUSIVE SRLSat Argeşelu, Comuna MărăcineniArgeşComerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
NOVIS GEOXIM SRLSat Valea Pechii, Comuna Schitu GoleştiArgeşComerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
ANMIR NEW VISION S.R.L.Sat Mustăţeşti, Comuna Valea IaşuluiArgeşComerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
ZEN STONE INTERNAŢIONAL S.R.L.Municipiul PiteştiArgeşComerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CO.FA CONSTRUCT ROMANIA SRLSat Coşeri, Comuna CăteascaArgeşComerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
MARNIC ROOFS CONSTRUCT S.R.L.Municipiul PiteştiArgeşComerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
VLAICU COMPANY 2007 SRLComuna SloboziaArgeşComerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

Contact

Nr. 588A, Et. 1, CP 117451, biroul nr 2 · Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
4.516.323 RON+2%
Profit net
497.191 RON+48%
Angajați
4
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
12 nov. 2019

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Argeş
  • Firme din Argeșelu
  • Firme cu același domeniu: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).

  • MARCOS CONSTRUCT DECOR SRLArgeş · radiată

    Prin: PĂUN COSMIN-FLORIN

  • MUNTENIA ROOFS SRLArgeş

    Prin: PĂUN COSMIN-FLORIN

  • MUNTENIA ROOFS TEAM S.R.L.Argeş

    Prin: PĂUN COSMIN-FLORIN

  • TAVERNA NOASTRĂ S.R.L.Argeş · radiată

    Prin: PĂUN COSMIN-FLORIN

Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 82% din active

Cifră de afaceri

4.516.323 RON

1,6%

Profit net

497.191 RON

48,4%

Capitaluri proprii

557.191 RON

-60,5%

Număr mediu salariați

4

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 6.561.352 RON

76din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareAcceptabilă12/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,17

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,17

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
82,4 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
11 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
15,1 %
Cifră de afaceri / salariat
1.129.081 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2019202020212022202320242025
Cifră de afaceri300.627 RON4.185.650 RON7.656.079 RON8.511.062 RON

Comparație cu 1168 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri4.516.323 RON
    P25 118.924 RONMediană 493.031 RONP75 2.302.418 RON

    Peste 84% dintre firmele comparabile

  • Profit net497.191 RON
    P25 66 RONMediană 29.913 RONP75 173.298 RON

    Peste 88% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați4
    P25 1Mediană 2P75 4

    Peste 76% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat1.129.081 RON
    P25 205.749 RONMediană 444.365 RONP75 886.839 RON

    Peste 82% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
5.403.728 RON
4.444.186 RON
4.516.323 RON
Profit net17.454 RON234.076 RON949.352 RON777.898 RON236.563 RON334.970 RON497.191 RON
Total active587.521 RON1.497.261 RON3.666.047 RON4.128.734 RON3.679.007 RON3.433.370 RON3.301.850 RON
Active imobilizate29.205 RON36.551 RON87.414 RON153.004 RON117.689 RON184.483 RON121.481 RON
Active circulante558.316 RON1.460.710 RON3.578.633 RON3.975.730 RON3.561.318 RON3.248.887 RON3.180.369 RON
Capitaluri proprii67.454 RON301.530 RON1.250.881 RON837.898 RON1.074.461 RON1.409.431 RON557.191 RON
Datorii totale516.815 RON1.177.778 RON2.062.581 RON3.241.345 RON2.570.622 RON1.986.895 RON2.720.665 RON
Număr mediu salariați3798744