Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

CS

CLUSTER SOURCING ENGINEERING S.R.L.

Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Constanţa
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
42019300
Nr. reg.
J13/3975/2019
Înființată
13/12/2019
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4669

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

1,8 mil. RON

2025

Profit net

170,9 K RON

2025

Angajați

1

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4669 — Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 13/12/2019

    Înființarea companiei

  2. 2020-03-20

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. HORIA CLOŞCA ŞI CRIŞAN, Nr. 1C, Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Constanţa, Romania
Cod poștal
907300
Data înregistrării
13/12/2019

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/42019300

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei CLUSTER SOURCING ENGINEERING S.R.L. este 42019300.

CLUSTER SOURCING ENGINEERING S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J13/3975/2019, din data de 13/12/2019.

CLUSTER SOURCING ENGINEERING S.R.L. are sediul social la adresa Str. HORIA CLOŞCA ŞI CRIŞAN, Nr. 1C, Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Constanţa, România.

Activitatea principală este CAEN 4669 — Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente.

Nu, CLUSTER SOURCING ENGINEERING S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, CLUSTER SOURCING ENGINEERING S.R.L. este activă.

În 2025, CLUSTER SOURCING ENGINEERING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.791.956 RON, cu 1 angajați.

Companii similare

ULTRANS T.M. SRL
Municipiul Constanţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MARINE SAFETY CENTER SRL
Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CONNEX TECHNOLOGY S.R.L.
Municipiul Constanţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
B.R.R.C. SUPPLY HOUSE S.R.L.
Municipiul Constanţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TENPACK SRL
Municipiul Constanţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SYNOVE INTERNATIONAL SRL
Sat Agigea, Comuna Agigea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LARYSA ACTUAL SRL
Municipiul Constanţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
HORECA GLOBAL S.R.L.
Municipiul Constanţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
ULTRANS T.M. SRLMunicipiul ConstanţaConstanţaComerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
MARINE SAFETY CENTER SRLSat Cumpăna, Comuna CumpănaConstanţaComerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
CONNEX TECHNOLOGY S.R.L.Municipiul ConstanţaConstanţaComerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
B.R.R.C. SUPPLY HOUSE S.R.L.Municipiul ConstanţaConstanţaComerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
TENPACK SRLMunicipiul ConstanţaConstanţaComerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
SYNOVE INTERNATIONAL SRLSat Agigea, Comuna AgigeaConstanţaComerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
LARYSA ACTUAL SRLMunicipiul ConstanţaConstanţaComerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
HORECA GLOBAL S.R.L.Municipiul ConstanţaConstanţaComerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

Contact

Str. HORIA CLOŞCA ŞI CRIŞAN, Nr. 1C · Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Constanţa

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
1.791.956 RON+457%
Profit net
170.899 RON+274%
Angajați
1
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
20 mar. 2020

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Constanţa
  • Firme din Valu lui Traian
  • Firme cu același domeniu: Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • MARKCO'S BRANDS S.R.L.Ilfov

    Prin: DROBOTĂ CRISTIAN

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 94% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.86) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

1.791.956 RON

456,7%

Profit net

170.899 RON

273,9%

Capitaluri proprii

185.956 RON

-70,3%

Număr mediu salariați

1

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.536.416 RON

56din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareSlabă5/25
  • ProfitabilitateBună20/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,86

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,86

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
93,7 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
9,5 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
6,4 %
Cifră de afaceri / salariat
1.791.956 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2019202020212022202320242025
Cifră de afaceri—68.898 RON505.088 RON438.211 RON

Comparație cu 1438 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri1.791.956 RON
    P25 118.471 RONMediană 560.233 RONP75 2.728.394 RON

    Peste 69% dintre firmele comparabile

  • Profit net170.899 RON
    P25 -9.116 RONMediană 25.409 RONP75 185.320 RON

    Peste 74% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați1
    P25 1Mediană 2P75 4

    Peste 48% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat1.791.956 RON
    P25 217.261 RONMediană 503.606 RONP75 1.045.780 RON

    Peste 86% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

4.697.436 RON
321.912 RON
1.791.956 RON
Profit net0 RON21.432 RON41.355 RON99.656 RON1.323.475 RON-98.257 RON170.899 RON
Total active230 RON141.415 RON187.481 RON515.548 RON1.420.332 RON1.719.700 RON2.668.145 RON
Active imobilizate—191 RON115.776 RON92.193 RON392.984 RON577.430 RON529.735 RON
Active circulante230 RON141.224 RON71.705 RON423.355 RON1.027.348 RON1.142.270 RON2.138.410 RON
Capitaluri proprii200 RON21.632 RON62.987 RON99.896 RON1.423.371 RON625.114 RON185.956 RON
Datorii totale30 RON119.870 RON125.430 RON415.964 RON8.500 RON1.192.136 RON2.498.975 RON
Număr mediu salariați———1111

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă