Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 14 feb. 2020 și 11 feb. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 196 atribuiri.
Consumabile imprimanta
Echipamente IT
Reparatii PC, reconfigurare retea
Servicii de webhosting www.ccs-sv.ro / 12 luni
Reparatii PC, configurare Backup, reconfigurare retea
NAS Synology DS620 + 2 HDD
Actualizare, backup, mentenanta si webhosting www.scoalaulmasv.ro
DL-425X pentru Pantum M7105DW
DR-3400 DRUM PENTRU BROTHER 5100, 6900
CRG-070 TONER LASER
CE505X CF280X/A CE285 TONER HP
TN-247BK TONER BROTHER
B1022/1025 Toner Xerox B1025
TN-247M TONER BROTHER
HDD Extern 2TB, A-DATA, HD680, albastru
MONITOR SAMSUNG 27 LS27D392GAUXEN
MONITOR SAMSUNG 27 LS27D392GAUXEN
MOUSE LOGITECH M185
MOUSE LOGITECH M185
MONITOR SAMSUNG 27 LS27D392GAUXEN
LAPTOP ASUS X1502VA I5-13420H 16GB
MONITOR DELL 27 S2721 FHD
Cartus toner pentru Canon MF 463 DW
Cartus toner pentru Canon MF 463 DW
Monitor Dell - S2721HGFA, 27'', FHD, 144Hz, 1ms, FreeSync
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/42135941
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
74.825 RON
Profit net
18.758 RON
Capitaluri proprii
42.948 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 52.798 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 66.033 RON | 173.929 RON | 102.170 RON | 54.157 RON | 57.564 RON | 74.825 RON |
| Profit net | 45.680 RON | 29.371 RON | 26.940 RON | 11.781 RON | 13.310 RON | 18.758 RON |
| Total active | 61.846 RON | 64.103 RON | 55.294 RON | 35.067 RON | 41.699 RON | 49.766 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 61.846 RON | 64.103 RON | 55.294 RON | 35.067 RON | 41.699 RON | 49.766 RON |
| Capitaluri proprii | 20.880 RON |
Comparație cu 1087 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 50.251 RON |
| 20.880 RON |
| 32.661 RON |
| 24.190 RON |
| 42.948 RON |
| Datorii totale | 40.966 RON | 13.852 RON | 34.414 RON | 2.406 RON | 17.509 RON | 6.818 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 |
|---|