Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

FU

FERMA ULICI S.R.L.

Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Maramureş
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
42200519
Nr. reg.
J2020000169240
Înființată
2 mar. 2020
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
0111

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

230,4 K RON

2025

Profit net

49,8 K RON

2025

Angajați

1

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
0111 — Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(2)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 03/02/2020

    Înființarea companiei

  2. 2022-04-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. DRAGOŞ VODĂ, Nr. 58, CP 435700, Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Maramureş, Romania
Cod poștal
435700
Data înregistrării
03/02/2020

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/42200519

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei FERMA ULICI S.R.L. este 42200519.

FERMA ULICI S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2020000169240, din data de 03/02/2020.

FERMA ULICI S.R.L. are sediul social la adresa Str. DRAGOŞ VODĂ, Nr. 58, CP 435700, Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Maramureş, România.

Activitatea principală este CAEN 0111 — Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase.

Nu, FERMA ULICI S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, FERMA ULICI S.R.L. este activă.

În 2025, FERMA ULICI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 230.371 RON, cu 1 angajați.

Companii similare

RUNCU BICAZ COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
Sat Bicaz, Comuna Bicaz
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SOLUM AGRICULTURE S.R.L.
Sat Fărcaşa, Comuna Fărcaşa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SIROMEX SRL
Municipiul Baia Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
RAFGIN PARIS BAT SRL
Municipiul Baia Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MALUS ROSA SRL
Municipiul Baia Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ONISIL-FARM SRL
Municipiul Baia Mare
Același județ
Vezi profilul
PETCAŞ ILEANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
Sat Satu Nou de Sus, Oraş Baia Sprie
Același județ
Vezi profilul
BUD TEODOR ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ
Sat Suciu de Sus, Comuna Suciu de Sus
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
RUNCU BICAZ COOPERATIVĂ AGRICOLĂSat Bicaz, Comuna BicazMaramureşCultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
SOLUM AGRICULTURE S.R.L.Sat Fărcaşa, Comuna FărcaşaMaramureşCultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
SIROMEX SRLMunicipiul Baia MareMaramureşCultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
RAFGIN PARIS BAT SRLMunicipiul Baia MareMaramureşCultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
MALUS ROSA SRLMunicipiul Baia MareMaramureşCultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
ONISIL-FARM SRLMunicipiul Baia MareMaramureşCultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
PETCAŞ ILEANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂSat Satu Nou de Sus, Oraş Baia SprieMaramureşCultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
BUD TEODOR ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂSat Suciu de Sus, Comuna Suciu de SusMaramureşCultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase

Contact

Str. DRAGOŞ VODĂ, Nr. 58, CP 435700 · Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Maramureş

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
230.371 RON−37%
Profit net
49.806 RON−42%
Angajați
1
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 apr. 2022

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Maramureş
  • Firme din Vișeu de Sus
  • Firme cu același domeniu: Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).

  • MARIA PLES SRLMaramureş

    Prin: PLEŞ MARIA

  • PLES AGROTURISM SRL-DCluj

    Prin: PLEŞ MARIA

  • PLEŞ DUMITRU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂMaramureş

    Prin: PLEŞ MARIA

  • ULICI TRANSPORT SRLMaramureş · radiată

    Prin: ULICI ALEXANDRU

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Cifra de afaceri a scăzut cu 37% în 2025

Cifră de afaceri

230.371 RON

-37,3%

Profit net

49.806 RON

-42,1%

Capitaluri proprii

428.358 RON

2,3%

Număr mediu salariați

1

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 400.400 RON

70din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,04

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,04

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
42,4 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
21,6 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
6,7 %
Cifră de afaceri / salariat
230.371 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator20212022202320242025
Cifră de afaceri74.250 RON335.319 RON478.014 RON367.465 RON230.371 RON
Profit net

Comparație cu 199 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri230.371 RON
    P25 14.767 RONMediană 79.780 RONP75 415.863 RON

    Peste 68% dintre firmele comparabile

  • Profit net49.806 RON
    P25 -1.604 RONMediană 5.897 RONP75 49.316 RON

    Peste 75% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați1
    P25 1Mediană 1P75 2

    Peste 57% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat230.371 RON
    P25 82.832 RONMediană 178.189 RONP75 491.395 RON

    Peste 58% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

68.993 RON
206.134 RON
38.043 RON
85.960 RON
49.806 RON
Total active240.090 RON383.660 RON414.654 RON761.023 RON743.531 RON
Active imobilizate175.351 RON217.458 RON258.550 RON246.615 RON416.563 RON
Active circulante64.739 RON166.202 RON156.104 RON514.408 RON326.968 RON
Capitaluri proprii88.398 RON294.532 RON332.575 RON418.534 RON428.358 RON
Datorii totale151.692 RON89.128 RON82.079 RON342.489 RON315.173 RON
Număr mediu salariați—1111

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă