Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
UF

UPSCALE FIRE PROTECTION S.R.L.

București Sectorul 1, București
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
42336937
Nr. reg.
J2020002975405
Înființată
28/02/2020
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
8425

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

761,8 K RON

2025

Profit net

250,9 K RON

2025

Angajați

9

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
8425 — Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2020-04-07

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 28/02/2020

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. CHITILEI, Nr. 178, Et. 2, Sector 1, CP 12403, BIROU NR 7, CAMERA 2, București Sectorul 1, București, Romania
Cod poștal
012403
Data înregistrării
28/02/2020

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/42336937

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei UPSCALE FIRE PROTECTION S.R.L. este 42336937.

UPSCALE FIRE PROTECTION S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2020002975405, din data de 28/02/2020.

UPSCALE FIRE PROTECTION S.R.L. are sediul social la adresa Str. CHITILEI, Nr. 178, Et. 2, Sector 1, CP 12403, BIROU NR 7, CAMERA 2, București Sectorul 1, București, România.

Activitatea principală este CAEN 8425 — Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora.

Nu, UPSCALE FIRE PROTECTION S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, UPSCALE FIRE PROTECTION S.R.L. este activă.

În 2025, UPSCALE FIRE PROTECTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 761.841 RON, cu 9 angajați.

Companii similare

PROTECT FIRE CONSULTING SRL
Bucureşti Sectorul 4
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ANTIRISK CONSULTING SRL
Bucureşti Sectorul 3
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TEAM GUARD FIRE S.R.L.
Bucureşti Sectorul 5
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BLUE EYES PROTECTION S.R.L.
Bucureşti Sectorul 4
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SAFETY INTEGRATED SOLUTIONS S.R.L.
Bucureşti Sectorul 3
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PROTECT FIRE SOLUTION SRL
Bucureşti Sectorul 6
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
REDQ FIRE SERVICES S.R.L.
Bucureşti Sectorul 6
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
N.V.M. TEHNOLOGY SRL
Bucureşti Sectorul 2
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
PROTECT FIRE CONSULTING SRLBucureşti Sectorul 4BucureştiActivități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
ANTIRISK CONSULTING SRLBucureşti Sectorul 3BucureştiActivități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
TEAM GUARD FIRE S.R.L.Bucureşti Sectorul 5BucureştiActivități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
BLUE EYES PROTECTION S.R.L.Bucureşti Sectorul 4BucureştiActivități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
SAFETY INTEGRATED SOLUTIONS S.R.L.Bucureşti Sectorul 3BucureştiActivități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
PROTECT FIRE SOLUTION SRLBucureşti Sectorul 6BucureştiActivități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
REDQ FIRE SERVICES S.R.L.Bucureşti Sectorul 6BucureştiActivități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
N.V.M. TEHNOLOGY SRLBucureşti Sectorul 2BucureştiActivități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora

Contact

Str. CHITILEI, Nr. 178, Et. 2, Sector 1, CP 12403, BIROU NR 7, CAMERA 2 · București Sectorul 1, București

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
761.841 RON−36%
Profit net
250.939 RON−68%
Angajați
9
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
7 apr. 2020

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din București
  • Firme din Sectorul 1
  • Firme cu același domeniu: Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • LEMPEŞ SECURITY SRLBraşov · radiată

    Prin: FRUMOASA-ȘUȚEANU MIHAI

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Cifra de afaceri a scăzut cu 36% în 2025

Cifră de afaceri

761.841 RON

-35,5%

Profit net

250.939 RON

-68,1%

Capitaluri proprii

252.139 RON

-81,7%

Număr mediu salariați

9

50,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.174.819 RON

70din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateBună20/25
  • CapitalizareBună19/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,68

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,68

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
59,5 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
32,9 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
40,3 %
Cifră de afaceri / salariat
84.649 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator202020212022202320242025
Cifră de afaceri338.905 RON805.428 RON1.026.689 RON1.003.428 RON1.181.264 RON

Comparație cu 49 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 84), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri761.841 RON
    P25 133.100 RONMediană 581.639 RONP75 3.225.677 RON

    Peste 53% dintre firmele comparabile

  • Profit net250.939 RON
    P25 2.165 RONMediană 67.801 RONP75 250.939 RON

    Peste 76% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați9
    P25 1Mediană 5P75 41

    Peste 61% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat84.649 RON
    P25 75.148 RONMediană 108.017 RONP75 258.325 RON

    Peste 37% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
761.841 RON
Profit net-136.994 RON375.495 RON498.477 RON491.390 RON786.276 RON250.939 RON
Total active229.572 RON541.530 RON840.385 RON894.619 RON1.580.455 RON623.314 RON
Active imobilizate148.588 RON197.741 RON139.839 RON81.936 RON24.034 RON—
Active circulante80.984 RON343.789 RON700.546 RON812.683 RON1.556.421 RON623.314 RON
Capitaluri proprii-136.794 RON238.701 RON498.717 RON588.916 RON1.375.192 RON252.139 RON
Datorii totale366.366 RON302.829 RON341.668 RON305.703 RON205.263 RON371.175 RON
Număr mediu salariați1614131269