Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

LR

LUK ROOF CONSTRUCT S.R.L.

Sat Vlădeni, Comuna Vlădeni, Ialomița
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
42567419
Nr. reg.
J2020000203216
Înființată
6 feb. 2020
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4100

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

504,7 K RON

2025

Profit net

52,8 K RON

2025

Angajați

1

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 02/06/2020

    Înființarea companiei

  2. 2021-11-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. MARE, Nr. 26, CP 927250, Sat Vlădeni, Comuna Vlădeni, Ialomița, Romania
Cod poștal
927250
Data înregistrării
02/06/2020

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/42567419

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei LUK ROOF CONSTRUCT S.R.L. este 42567419.

LUK ROOF CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2020000203216, din data de 02/06/2020.

LUK ROOF CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Str. MARE, Nr. 26, CP 927250, Sat Vlădeni, Comuna Vlădeni, Ialomița, România.

Activitatea principală este CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Nu, LUK ROOF CONSTRUCT S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, LUK ROOF CONSTRUCT S.R.L. este activă.

În 2025, LUK ROOF CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 504.709 RON, cu 1 angajați.

Companii similare

TOP CONSTRUCȚII MARY JYP S.R.L.
Municipiul Slobozia
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BGC RESIDENTIAL CONSTRUCT S.R.L.
Municipiul Slobozia
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PRACIDAM CONSTRUCT S.R.L.
Sat Lăcusteni, Comuna Platoneşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MIDAS INVEST & CO S.R.L.
Municipiul Urziceni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GVF EXPERIENS CONSTRUCT S.R.L.
Sat Mărculeşti, Comuna Mărculeşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CONSTRUCTION SOLUTIONS SRL
Municipiul Urziceni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
KRAFT RENOVATE SOLUTIONS S.R.L.
Municipiul Slobozia
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ICAR DESIGN S.R.L.
Municipiul Slobozia
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
TOP CONSTRUCȚII MARY JYP S.R.L.Municipiul SloboziaIalomiţaLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
BGC RESIDENTIAL CONSTRUCT S.R.L.Municipiul SloboziaIalomiţaLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
PRACIDAM CONSTRUCT S.R.L.Sat Lăcusteni, Comuna PlatoneştiIalomiţaLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
MIDAS INVEST & CO S.R.L.Municipiul UrziceniIalomiţaLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
GVF EXPERIENS CONSTRUCT S.R.L.Sat Mărculeşti, Comuna MărculeştiIalomiţaLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CONSTRUCTION SOLUTIONS SRLMunicipiul UrziceniIalomiţaLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
KRAFT RENOVATE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul SloboziaIalomiţaLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
ICAR DESIGN S.R.L.Municipiul SloboziaIalomiţaLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Contact

Str. MARE, Nr. 26, CP 927250 · Sat Vlădeni, Comuna Vlădeni, Ialomița

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
504.709 RON>+999%
Profit net
52.789 RON+444%
Angajați
1
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 nov. 2021

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Ialomița
  • Firme din Vlădeni
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 433% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.23) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

504.709 RON

2.197,8%

Profit net

52.789 RON

444,1%

Capitaluri proprii

-224.114 RON

19,1%

Număr mediu salariați

1

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 314.132 RON

52din 100Risc ridicat — clasa C

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,23

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,23

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
432,6 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
10,5 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
78,3 %
Cifră de afaceri / salariat
504.709 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator202020212022202320242025
Cifră de afaceri51.099 RON373.359 RON99.890 RON103.364 RON21.965 RON504.709 RON

Comparație cu 188 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri504.709 RON
    P25 93.565 RONMediană 300.313 RONP75 1.010.259 RON

    Peste 60% dintre firmele comparabile

  • Profit net52.789 RON
    P25 -4.350 RONMediană 26.834 RONP75 177.767 RON

    Peste 58% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați1
    P25 1Mediană 3P75 7

    Peste 31% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat504.709 RON
    P25 67.493 RONMediană 135.409 RONP75 311.505 RON

    Peste 86% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

Profit net-8.487 RON176.605 RON-145.459 RON-116.345 RON-15.339 RON52.789 RON
Total active35.561 RON203.461 RON23.266 RON9.602 RON1.499 RON67.378 RON
Active imobilizate—300 RON300 RON300 RON300 RON300 RON
Active circulante35.561 RON203.161 RON22.966 RON9.302 RON1.199 RON67.078 RON
Capitaluri proprii-8.287 RON168.769 RON-145.219 RON-261.564 RON-276.904 RON-224.114 RON
Datorii totale43.848 RON34.692 RON168.485 RON271.166 RON278.403 RON291.492 RON
Număr mediu salariați146411

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă