Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/4257962
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: FERENCZ ISTVAN
Prin: FERENCZ ISTVAN
Prin: FERENCZ ISTVAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
116.666 RON
Profit net
-439 RON
Capitaluri proprii
16.110 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 69.768 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 82.569 RON | 93.976 RON | 87.424 RON | 100.321 RON | 84.048 RON | 73.845 RON | 62.444 RON | 36.811 RON | 22.195 RON | 25.941 RON | 29.048 RON | 49.764 RON | 52.741 RON | 86.121 RON | 129.055 RON | 116.666 RON |
| Profit net | 2.448 RON | -37.362 RON | -11.723 RON | 3.032 RON | -16.123 RON | -22.266 RON | -26.128 RON | -10.724 RON | -17.003 RON | 136.376 RON | 126 RON | 14.507 RON |
Comparație cu 32 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 15), pentru anul 2025.
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -7.090 RON |
| -1.096 RON |
| 12.920 RON |
| -439 RON |
| Total active | 55.075 RON | 26.834 RON | 33.572 RON | 29.118 RON | 16.033 RON | 21.725 RON | 23.037 RON | 7.756 RON | 6.137 RON | 3.761 RON | 8.996 RON | 16.251 RON | 12.528 RON | 11.397 RON | 27.855 RON | 25.805 RON |
|---|
| Active imobilizate | 28.369 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.019 RON | 2.231 RON | 1.444 RON | 656 RON | — |
|---|
| Active circulante | 26.706 RON | 26.834 RON | 33.572 RON | 29.118 RON | 16.033 RON | 21.725 RON | 23.037 RON | 7.756 RON | 6.137 RON | 3.761 RON | 8.996 RON | 13.232 RON | 10.297 RON | 9.953 RON | 27.199 RON | 25.805 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 210 RON | -35.560 RON | -47.282 RON | -44.251 RON | -60.373 RON | -82.639 RON | -108.767 RON | -119.491 RON | -136.494 RON | -879 RON | -806 RON | 11.952 RON | 4.861 RON | 3.765 RON | 16.549 RON | 16.110 RON |
|---|
| Datorii totale | 54.865 RON | 62.394 RON | 80.854 RON | 93.289 RON | 76.406 RON | 104.364 RON | 131.804 RON | 127.247 RON | 142.631 RON | 4.640 RON | 9.802 RON | 4.527 RON | 7.667 RON | 7.632 RON | 11.306 RON | 9.695 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 7 | 6 | — | 5 | 5 | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|