Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

AT

ANTOZAY TREND GROUP S.R.L.

Sat Nima, Comuna Mintiu Gherlii, Cluj
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
42613523
Nr. reg.
J2020001572126
Înființată
6 nov. 2020
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4221

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

761,4 K RON

2025

Profit net

-17,4 K RON

2025

Angajați

6

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4221 — Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 11/06/2020

    Înființarea companiei

  2. 2020-07-30

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. DEJULUI, Nr. 33, CP 407412, Sat Nima, Comuna Mintiu Gherlii, Cluj, Romania
Cod poștal
407412
Data înregistrării
11/06/2020

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/42613523

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei ANTOZAY TREND GROUP S.R.L. este 42613523.

ANTOZAY TREND GROUP S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2020001572126, din data de 11/06/2020.

ANTOZAY TREND GROUP S.R.L. are sediul social la adresa Str. DEJULUI, Nr. 33, CP 407412, Sat Nima, Comuna Mintiu Gherlii, Cluj, România.

Activitatea principală este CAEN 4221 — Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide.

Nu, ANTOZAY TREND GROUP S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, ANTOZAY TREND GROUP S.R.L. este activă.

În 2025, ANTOZAY TREND GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 761.364 RON, cu 6 angajați.

Companii similare

UTILITAR FLUID CONSTRUCT SRL
Sat Dezmir Com. Apahida
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SEA DAV INSTALATII S.R.L.
Mun. Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
HILL CONSTRUCT S.R.L.
Loc. Huedin, Oraş Huedin
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BOTA INSTALATII SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
AI TEHNIC INVEST S.R.L.
Municipiul Dej
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GLOBAL AQUA INSTAL SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
HIDRO GEOFOR S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GAGEA INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
Sat Cuzdrioara Com. Cuzdrioara
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
UTILITAR FLUID CONSTRUCT SRLSat Dezmir Com. ApahidaCluj—
SEA DAV INSTALATII S.R.L.Mun. Cluj-NapocaCluj—
HILL CONSTRUCT S.R.L.Loc. Huedin, Oraş HuedinClujLucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
BOTA INSTALATII SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujLucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
AI TEHNIC INVEST S.R.L.Municipiul DejClujLucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
GLOBAL AQUA INSTAL SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujLucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
HIDRO GEOFOR S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujLucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
GAGEA INSTAL CONSTRUCT S.R.L.Sat Cuzdrioara Com. CuzdrioaraCluj—

Contact

Str. DEJULUI, Nr. 33, CP 407412 · Sat Nima, Comuna Mintiu Gherlii, Cluj

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
761.364 RON−50%
Profit net
-17.441 RON+59%
Angajați
6
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
30 iul. 2020

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Cluj
  • Firme din Nima
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • EURYNOMA S.R.L.Maramureş

    Prin: CHIRA ANAMARIA

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Pierdere netă în 2025
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 50% în 2025
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.15) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

761.364 RON

-50,5%

Profit net

-17.441 RON

58,7%

Capitaluri proprii

257.091 RON

-6,4%

Număr mediu salariați

6

-14,3%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.529.967 RON

37din 100Risc ridicat — clasa C

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareBună19/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,15

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,15

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
68,2 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-2,3 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-2,2 %
Cifră de afaceri / salariat
126.894 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator202020212022202320242025
Cifră de afaceri89.540 RON323.302 RON330.115 RON1.334.922 RON1.537.195 RON761.364 RON

Comparație cu 242 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri761.364 RON
    P25 145.390 RONMediană 749.091 RONP75 4.778.438 RON

    Peste 51% dintre firmele comparabile

  • Profit net-17.441 RON
    P25 -573 RONMediană 58.388 RONP75 405.287 RON

    Peste 19% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați6
    P25 1Mediană 3P75 9

    Peste 68% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat126.894 RON
    P25 139.916 RONMediană 265.615 RONP75 548.121 RON

    Peste 22% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

Profit net41.673 RON44.869 RON-5.484 RON334.891 RON-42.247 RON-17.441 RON
Total active101.913 RON246.078 RON206.226 RON597.232 RON421.793 RON798.118 RON
Active imobilizate62.003 RON210.788 RON153.834 RON244.610 RON255.379 RON715.971 RON
Active circulante39.910 RON35.290 RON52.392 RON352.622 RON166.414 RON82.147 RON
Capitaluri proprii41.873 RON86.742 RON81.258 RON338.150 RON274.533 RON257.091 RON
Datorii totale60.040 RON159.336 RON124.968 RON259.082 RON153.753 RON544.339 RON
Număr mediu salariați222476

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă