Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

PD

PRĂVĂLIA DE FERESTRE S.R.L.

Municipiul Iași, Iași
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
42682159
Nr. reg.
J2020001356227
Înființată
25/06/2020
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
2512

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

3 mil. RON

2025

Profit net

-50 K RON

2025

Angajați

15

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
2512 — Fabricarea de uși și ferestre din metal
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Contracte de achiziții publice

Atribuiri înregistrate

10

Valoare totală atribuită

112.084 RON

Autorități contractante

6

Atribuiri publicate între 4 ian. 2021 și 17 mar. 2022.

DA30180689SEAP
Potrivit după CUI

Inlocuire usi si ferestre din aluminiu

Autoritatea contractantă
Apavital SA Iasi
Valoare atribuită:
20.388 RON
Publicat:
17 mar. 2022
DA29346160SEAP
Potrivit după CUI

Usa cu supralumina din aluminiu

Autoritatea contractantă
Apavital SA Iasi
Valoare atribuită:
3.445 RON
Publicat:
23 nov. 2021
DA28825994/DA28825994SEAP
Potrivit după CUI

Usa cu supralumina din aluminiu

Autoritatea contractantă
Apavital SA Iasi
Valoare atribuită:
4.153 RON
Publicat:
22 sept. 2021
DA28532477/DA28532477SEAP
Potrivit după CUI

Servicii de reparare si intretinere

Autoritatea contractantă
Scoala Profesionala Holboca
Valoare atribuită:
5.203 RON
Publicat:
9 aug. 2021
DA28433390/DA28433390SEAP
Potrivit după CUI

Inlocuire usi si ferestre din aluminiu

Autoritatea contractantă
TEHNOPOLIS S.R.L.
Valoare atribuită:
44.475 RON
Publicat:
22 iul. 2021
DA28376909/DA28376909SEAP
Potrivit după CUI

Pachet -Inlocuire usi aluminiu

Autoritatea contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI
Valoare atribuită:
17.849 RON
Publicat:
13 iul. 2021
DA28189456/DA28189456SEAP
Potrivit după CUI

Geam dublu izolant clar

Autoritatea contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Iasi
Valoare atribuită:
310 RON
Publicat:
14 iun. 2021
DA27798164/DA27798164SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari reparatie timplarie

Autoritatea contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN IASI
Valoare atribuită:
5.616 RON
Publicat:
19 apr. 2021
DA27694564/DA27694564SEAP
Potrivit după CUI

Usa PVC si ferestre din PVC

Autoritatea contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN IASI
Valoare atribuită:
6.384 RON
Publicat:
1 apr. 2021
DA27196009/DA27196009SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de reparatii tamplarie din aluminiu si PVC

Autoritatea contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN IASI
Valoare atribuită:
4.261 RON
Publicat:
4 ian. 2021

Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.

Istoric

  1. 2020-07-10

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 25/06/2020

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. POITIERS, Nr. 14, CP 700671, Construcția C1, Municipiul Iași, Iași, Romania
Cod poștal
700671
Data înregistrării
25/06/2020

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/42682159

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei PRĂVĂLIA DE FERESTRE S.R.L. este 42682159.

PRĂVĂLIA DE FERESTRE S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2020001356227, din data de 25/06/2020.

PRĂVĂLIA DE FERESTRE S.R.L. are sediul social la adresa Str. POITIERS, Nr. 14, CP 700671, Construcția C1, Municipiul Iași, Iași, România.

Activitatea principală este CAEN 2512 — Fabricarea de uși și ferestre din metal.

Nu, PRĂVĂLIA DE FERESTRE S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, PRĂVĂLIA DE FERESTRE S.R.L. este activă.

În 2025, PRĂVĂLIA DE FERESTRE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.966.499 RON, cu 15 angajați.

Companii similare

ALCON PLUS SRL
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NARCOM BUSINESS SRL
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
METROPLAST MOLDOVA S.R.L.
Sat Vişan, Comuna Bârnova
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
IDEAL TRANS NMS S.R.L.
Municipiul Paşcani
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SUNRISE SRL
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GIFO GRUP SRL
Loc. Hârlău, Oraş Hârlău
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
FOLIE-MINA S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LIVADARIU CONSTRUCŢII SRL
Municipiul Iaşi
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
ALCON PLUS SRLMunicipiul IaşiIaşiFabricarea de uși și ferestre din metal
NARCOM BUSINESS SRLMunicipiul IaşiIaşiFabricarea de uși și ferestre din metal
METROPLAST MOLDOVA S.R.L.Sat Vişan, Comuna BârnovaIaşiFabricarea de uși și ferestre din metal
IDEAL TRANS NMS S.R.L.Municipiul PaşcaniIaşiFabricarea de uși și ferestre din metal
SUNRISE SRLMunicipiul IaşiIaşiFabricarea de uși și ferestre din metal
GIFO GRUP SRLLoc. Hârlău, Oraş HârlăuIaşiFabricarea de uși și ferestre din metal
FOLIE-MINA S.R.L.Municipiul IaşiIaşiFabricarea de uși și ferestre din metal
LIVADARIU CONSTRUCŢII SRLMunicipiul IaşiIaşiFabricarea de uși și ferestre din metal

Contact

Str. POITIERS, Nr. 14, CP 700671, Construcția C1 · Municipiul Iași, Iași

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
2.966.499 RON−16%
Profit net
-50.017 RON−126%
Angajați
15
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
10 iul. 2020

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Iași
  • Firme cu același domeniu: Fabricarea de uși și ferestre din metal
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • MELCRET SAIaşi

    Prin: VELIŞCU SEBASTIAN CĂTĂLIN

  • TERMOCOLOR S.R.L.Iaşi

    Prin: VELIŞCU SEBASTIAN CĂTĂLIN

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Pierdere netă în 2025
  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 136% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.7) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

2.966.499 RON

-16,2%

Profit net

-50.017 RON

-125,8%

Capitaluri proprii

-346.646 RON

-16,9%

Număr mediu salariați

15

-11,8%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 4.159.235 RON

14din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,7

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,7

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
136,3 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-1,7 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-5,2 %
Cifră de afaceri / salariat
197.767 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator202020212022202320242025
Cifră de afaceri577.214 RON2.259.509 RON4.020.685 RON2.832.056 RON3.539.959 RON

Comparație cu 170 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri2.966.499 RON
    P25 80.140 RONMediană 338.982 RONP75 1.105.796 RON

    Peste 90% dintre firmele comparabile

  • Profit net-50.017 RON
    P25 -13.151 RONMediană 11.617 RONP75 99.224 RON

    Peste 15% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați15
    P25 1Mediană 2P75 5

    Peste 91% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat197.767 RON
    P25 110.038 RONMediană 207.708 RONP75 341.899 RON

    Peste 49% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2.966.499 RON
Profit net-72.961 RON-317.301 RON53.840 RON-288.059 RON-22.149 RON-50.017 RON
Total active320.443 RON615.903 RON939.970 RON1.143.968 RON1.051.450 RON953.964 RON
Active imobilizate18.295 RON53.266 RON58.438 RON74.705 RON103.351 RON39.696 RON
Active circulante302.148 RON562.637 RON881.532 RON1.069.263 RON948.099 RON914.268 RON
Capitaluri proprii-52.961 RON-240.261 RON13.579 RON-274.481 RON-296.630 RON-346.646 RON
Datorii totale373.404 RON856.164 RON928.253 RON1.419.649 RON1.348.080 RON1.300.610 RON
Număr mediu salariați142121201715

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă