Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

PV

PMG VIANOVA CONSTRUCT S.R.L.

Sat Vădurele, Comuna Cîndești, Neamț
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
42950588
Nr. reg.
J2020000671271
Înființată
21/08/2020
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4211

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

884,5 K RON

2025

Profit net

283,8 K RON

2025

Angajați

5

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4211 — Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Contracte de achiziții publice

Atribuiri înregistrate

1

Valoare totală atribuită

503.513 RON

Autorități contractante

1

Atribuiri publicate între 31 aug. 2026 și 31 aug. 2026.

SCNA1136553/5963/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)

Autoritatea contractantă
COMUNA HANGU
Valoare atribuită:
503.513 RON
Publicat:
31 aug. 2026

Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.

Istoric

  1. 2020-08-31

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 21/08/2020

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Telefon
0744521768
Data înregistrării
21/08/2020

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/42950588

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei PMG VIANOVA CONSTRUCT S.R.L. este 42950588.

PMG VIANOVA CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2020000671271, din data de 21/08/2020.

PMG VIANOVA CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Sat Vădurele, Comuna Cîndești, Neamț, România.

Activitatea principală este CAEN 4211 — Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor.

Nu, PMG VIANOVA CONSTRUCT S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, PMG VIANOVA CONSTRUCT S.R.L. este activă.

În 2025, PMG VIANOVA CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 884.506 RON, cu 5 angajați.

Companii similare

INVEST PLUS SRL
Municipiul Piatra Neamţ
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SI.RU SISTEME RUTIERE S.R.L.
Sat Cuejdiu, Comuna Gîrcina
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
KATEL 3A SRL
Municipiul Piatra Neamţ
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
POLIVALENT SRL
Municipiul Piatra Neamţ
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GOSPODARII PÎNGĂRAŢI SRL
Sat Pîngărăcior, Comuna Pângăraţi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SIGMA EXCLUSIVE CD S.R.L.
Oraş Roznov
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CONSALDA RADIC SRL
Sat Boţeşti, Comuna Girov
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CRIMSON SRL
Municipiul Piatra Neamţ
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
INVEST PLUS SRLMunicipiul Piatra NeamţNeamţLucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
SI.RU SISTEME RUTIERE S.R.L.Sat Cuejdiu, Comuna GîrcinaNeamţLucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
KATEL 3A SRLMunicipiul Piatra NeamţNeamţLucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
POLIVALENT SRLMunicipiul Piatra NeamţNeamţLucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
GOSPODARII PÎNGĂRAŢI SRLSat Pîngărăcior, Comuna PângăraţiNeamţLucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
SIGMA EXCLUSIVE CD S.R.L.Oraş RoznovNeamţLucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
CONSALDA RADIC SRLSat Boţeşti, Comuna GirovNeamţLucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
CRIMSON SRLMunicipiul Piatra NeamţNeamţLucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

Contact

0744521768

Sat Vădurele, Comuna Cîndești, Neamț

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
884.506 RON
Profit net
283.821 RON
Angajați
5
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
31 aug. 2020

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Neamț
  • Firme din Vădurele
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Cifră de afaceri

884.506 RON

Profit net

283.821 RON

Capitaluri proprii

285.022 RON

910,7%

Număr mediu salariați

5

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.006.329 RON

72din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareBună19/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,33

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,33

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
63,2 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
32,1 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
36,7 %
Cifră de afaceri / salariat
176.901 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator202020212022202320242025
Cifră de afaceri271.572 RON378.118 RON———884.506 RON

Comparație cu 50 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri884.506 RON
    P25 169.771 RONMediană 816.674 RONP75 5.306.576 RON

    Peste 56% dintre firmele comparabile

  • Profit net283.821 RON
    P25 34 RONMediană 33.970 RONP75 340.078 RON

    Peste 66% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați5
    P25 2Mediană 6P75 21

    Peste 50% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat176.901 RON
    P25 127.029 RONMediană 208.305 RONP75 559.549 RON

    Peste 41% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

Profit net143.239 RON302.621 RON-6.313 RON27.961 RON0 RON283.821 RON
Total active500.793 RON919.316 RON329.773 RON27.922 RON27.922 RON774.240 RON
Active imobilizate208.734 RON16.567 RON11.567 RON——125.703 RON
Active circulante292.059 RON902.749 RON318.206 RON27.922 RON27.922 RON648.537 RON
Capitaluri proprii143.439 RON446.060 RON245.010 RON28.201 RON28.201 RON285.022 RON
Datorii totale357.354 RON473.256 RON84.763 RON-279 RON-279 RON489.218 RON
Număr mediu salariați41———5

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă