Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
L5

LA 5 DRUMURI S.R.L.

Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iași
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
43055395
Nr. reg.
J22/2164/2020
Înființată
16/09/2020
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4674

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

917,8 K RON

2024

Profit net

-20 K RON

2024

Angajați

1

2024

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4674 — Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 16/09/2020

    Înființarea companiei

  2. 2020-10-07

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. MĂRULUI, Nr. 10, CP 707317, Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iași, Romania
Telefon
0740638333
Cod poștal
707317
Data înregistrării
16/09/2020

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/43055395

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei LA 5 DRUMURI S.R.L. este 43055395.

LA 5 DRUMURI S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J22/2164/2020, din data de 16/09/2020.

LA 5 DRUMURI S.R.L. are sediul social la adresa Str. MĂRULUI, Nr. 10, CP 707317, Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iași, România.

Activitatea principală este CAEN 4674 — Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire.

Nu, LA 5 DRUMURI S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, LA 5 DRUMURI S.R.L. este activă.

În 2024, LA 5 DRUMURI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 917.816 RON, cu 1 angajați.

Companii similare

ROTHERM INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CITOS M & S SRL
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
IVROMIL S.R.L.
Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SILVER SCALAR SRL
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
VICTORIA INFINITY SRL
Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PLATIMAR PRIME S.R.L.
Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
HYDRAULIC MARKET S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
EKAUF S.R.L.
Sat Pietraria, Comuna Bârnova
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
ROTHERM INSTAL CONSTRUCT S.R.L.Municipiul IaşiIaşiComerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CITOS M & S SRLMunicipiul IaşiIaşiComerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
IVROMIL S.R.L.Sat Tomeşti, Comuna TomeştiIaşiComerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
SILVER SCALAR SRLMunicipiul IaşiIaşiComerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
VICTORIA INFINITY SRLLoc. Târgu Frumos, Oraş Târgu FrumosIaşiComerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
PLATIMAR PRIME S.R.L.Sat Lunca Cetăţuii, Comuna CiureaIaşiComerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
HYDRAULIC MARKET S.R.L.Municipiul IaşiIaşiComerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
EKAUF S.R.L.Sat Pietraria, Comuna BârnovaIaşiComerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

Contact

0740638333

Str. MĂRULUI, Nr. 10, CP 707317 · Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iași

Situație financiară

Anul 2024

Cifră de afaceri
917.816 RON−2%
Profit net
-20.018 RON−123%
Angajați
1
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
7 oct. 2020

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Iași
  • Firme din Valea Adâncă
  • Firme cu același domeniu: Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).

Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.

Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Pierdere netă în 2024
  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2024

Cifră de afaceri

917.816 RON

-1,7%

Profit net

-20.018 RON

-123,0%

Capitaluri proprii

453.091 RON

-4,2%

Număr mediu salariați

1

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 1.273.864 RON

41din 100Risc ridicat — clasa C

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareBună19/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2024

Lichiditate curentă
1,48

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,48

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
66,6 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-2,2 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-1,5 %
Cifră de afaceri / salariat
917.816 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator20202021202220232024
Cifră de afaceri55.168 RON960.617 RON954.764 RON933.575 RON917.816 RON
Profit net

Comparație cu 1611 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2024.

  • Cifră de afaceri917.816 RON
    P25 77.651 RONMediană 477.071 RONP75 2.258.945 RON

    Peste 61% dintre firmele comparabile

  • Profit net-20.018 RON
    P25 -1.236 RONMediană 26.689 RONP75 179.270 RON

    Peste 16% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați1
    P25 1Mediană 1P75 4

    Peste 56% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat917.816 RON
    P25 204.027 RONMediană 485.280 RONP75 1.040.126 RON

    Peste 72% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
8.179 RON
240.479 RON
136.628 RON
86.944 RON
-20.018 RON
Total active251.857 RON775.800 RON983.822 RON1.286.581 RON1.354.751 RON
Active imobilizate—113.965 RON84.235 RON54.505 RON24.775 RON
Active circulante251.857 RON661.835 RON899.587 RON1.232.076 RON1.329.976 RON
Capitaluri proprii8.379 RON248.858 RON386.165 RON473.109 RON453.091 RON
Datorii totale243.478 RON526.942 RON597.657 RON813.472 RON901.660 RON
Număr mediu salariați—1111