Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 9 aug. 2021 și 5 mai 2025.
ECHIPAMENTE SANITARE
ECHIPAMENTE SANITARE
Servicii reparatii sanitare
Servicii de montaj panouri led
FEREASTRA TERMOPAN ALB 1660 x 1540
FERONERIE FEREASTRA
USA TERMOPAN ALBA 1480 X 2100
STICLA TERMOPAN SABLAT ALB CU LOWE, PERSONALIZAT, 24MM, 650 x 880
Lucrari de inlocuire usi termopan alb imobil sediu U.M. 0836
STICLA TERMOPAN SABLATA PERSONALIZAT
Lucari inlocuire ferestre imobil poligon
Lucrari de inlocuire usi imobil sediu U.M. 0836
achizitie de usi si ferestre din termopan alb
USA TERMOPAN ALBA 1500 x 2030
Usi termopan Gri antracit 2090*980 si 2100*980 sablate
Usa termopan Gri antracit 2070*980 sablat personalizat
USA TERMOPAN ALBA 2090*960
STICLA SECURIZATA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/43411182
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
233.913 RON
Profit net
6.237 RON
Capitaluri proprii
10.866 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 297.205 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.400 RON | 199.060 RON | 220.558 RON | 176.510 RON | 233.913 RON |
| Profit net | 1.611 RON | 68.620 RON | 15.034 RON | -98.661 RON | 6.237 RON |
| Total active | 1.883 RON | 87.287 RON | 63.964 RON | 3.235 RON | 16.711 RON |
| Active circulante | 1.883 RON | 87.287 RON | 63.964 RON | 3.235 RON | 16.711 RON |
| Capitaluri proprii | 1.811 RON | 83.049 RON | 63.662 RON | -34.999 RON | 10.866 RON |
| Datorii totale | 72 RON | 4.238 RON | 302 RON | 18.559 RON | 5.845 RON |
Comparație cu 658 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Număr mediu salariați |
|---|
| — |
| — |
| 1 |
| — |
| — |