Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

CC

COCVALI CONSTRUCŢII 2021 S.R.L.

Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
43787374
Nr. reg.
J2021000388042
Înființată
23/02/2021
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4334

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

5,5 mil. RON

2025

Profit net

869,3 K RON

2025

Angajați

12

2025

Distincții

Top #4 Suceava — creștere 2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2022-12-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 23/02/2021

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. BUCOVINEI, Nr. 6, camera 1, Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava, Romania
Telefon
0744974128
Cod poștal
725100
Data înregistrării
23/02/2021

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/43787374

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei COCVALI CONSTRUCŢII 2021 S.R.L. este 43787374.

COCVALI CONSTRUCŢII 2021 S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2021000388042, din data de 23/02/2021.

COCVALI CONSTRUCŢII 2021 S.R.L. are sediul social la adresa Str. BUCOVINEI, Nr. 6, camera 1, Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava, România.

Activitatea principală este CAEN 4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri.

Nu, COCVALI CONSTRUCŢII 2021 S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, COCVALI CONSTRUCŢII 2021 S.R.L. este activă.

În 2025, COCVALI CONSTRUCŢII 2021 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.502.141 RON, cu 12 angajați.

Companii similare

CRYSTAL GLASS THERMO S.R.L.
Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TERMOLEX SRL
Sat Florinta, Comuna Şcheia
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MONDO FERM SRL
Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
IORDĂ PLAST SRL
Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului
Același județ
Vezi profilul
ECO GROUP GDS SRL
Municipiul Câmpulung Moldovenesc
Același județ
Vezi profilul
ANDMIT-MARYDAV S.R.L.
Sat Şcheia, Comuna Şcheia
Același județ
Vezi profilul
TOP WINDOWS S.R.L.
Sat Straja, Comuna Straja
Același județ
Vezi profilul
BRAVACASA SRL
Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
CRYSTAL GLASS THERMO S.R.L.Sat Sfântu Ilie, Comuna ŞcheiaSuceavaLucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
TERMOLEX SRLSat Florinta, Comuna ŞcheiaSuceavaLucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
MONDO FERM SRLSat Sfântu Ilie, Comuna ŞcheiaSuceavaLucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
IORDĂ PLAST SRLLoc. Gura Humorului, Oraş Gura HumoruluiSuceavaLucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
ECO GROUP GDS SRLMunicipiul Câmpulung MoldovenescSuceavaLucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
ANDMIT-MARYDAV S.R.L.Sat Şcheia, Comuna ŞcheiaSuceavaLucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
TOP WINDOWS S.R.L.Sat Straja, Comuna StrajaSuceavaLucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
BRAVACASA SRLSat Ipoteşti, Comuna IpoteştiSuceavaLucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

Contact

0744974128

Str. BUCOVINEI, Nr. 6, camera 1 · Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
5.502.141 RON>+999%
Profit net
869.318 RON>+999%
Angajați
12
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 dec. 2022

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Suceava
  • Firme din Câmpulung Moldovenesc
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Cifră de afaceri

5.502.141 RON

4.428,3%

Profit net

869.318 RON

1.392,4%

Capitaluri proprii

869.965 RON

153,3%

Număr mediu salariați

12

1.100,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 4.354.543 RON

83din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareBună19/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,04

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,04

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
54,8 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
15,8 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
42,6 %
Cifră de afaceri / salariat
458.512 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator20212022202320242025
Cifră de afaceri27.100 RON1.385.395 RON207.284 RON121.506 RON5.502.141 RON
Profit net

Comparație cu 782 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri5.502.141 RON
    P25 77.057 RONMediană 264.196 RONP75 728.262 RON

    Peste 95% dintre firmele comparabile

  • Profit net869.318 RON
    P25 0 RONMediană 19.837 RONP75 129.719 RON

    Peste 95% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați12
    P25 1Mediană 2P75 4

    Peste 94% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat458.512 RON
    P25 96.190 RONMediană 178.947 RONP75 344.605 RON

    Peste 83% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

9.388 RON
243.436 RON
96.798 RON
58.250 RON
869.318 RON
Total active10.874 RON350.836 RON328.211 RON907.710 RON2.040.559 RON
Active imobilizate—269.566 RON269.566 RON669.165 RON877.130 RON
Active circulante10.874 RON81.270 RON58.645 RON238.545 RON1.163.429 RON
Capitaluri proprii9.588 RON245.258 RON285.214 RON343.464 RON869.965 RON
Datorii totale1.286 RON105.578 RON42.997 RON564.246 RON1.117.386 RON
Număr mediu salariați—9—112

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă