Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

ST

SANDHAR TECHNOLOGIES RO S.R.L.

Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
43852537
Nr. reg.
J2021003925402
Înființată
3 apr. 2021
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
2932

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

22,5 mil. RON

2025

Profit net

-8,6 mil. RON

2025

Angajați

82

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
2932 — Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(3)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 04/03/2021

    Înființarea companiei

  2. 2021-04-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. CORNELIU COPOSU, Nr. 6-8, Et. 8, Sector 3, MODULUL NR. M09, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti, Romania
Telefon
0213118815
Data înregistrării
04/03/2021

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/43852537

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei SANDHAR TECHNOLOGIES RO S.R.L. este 43852537.

SANDHAR TECHNOLOGIES RO S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2021003925402, din data de 04/03/2021.

SANDHAR TECHNOLOGIES RO S.R.L. are sediul social la adresa Str. CORNELIU COPOSU, Nr. 6-8, Et. 8, Sector 3, MODULUL NR. M09, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti, România.

Activitatea principală este CAEN 2932 — Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule.

Nu, SANDHAR TECHNOLOGIES RO S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, SANDHAR TECHNOLOGIES RO S.R.L. este activă.

În 2025, SANDHAR TECHNOLOGIES RO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 22.528.918 RON, cu 82 angajați.

Companii similare

FAURECIA INTERIORS ROMANIA S.R.L.
Bucureşti Sectorul 1
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GARRETT MOTION ROMANIA S.R.L.
Bucureşti Sectorul 6
Același județ
Vezi profilul
FEDERAL - MOGUL FRICTION PRODUCTS PLOIESTI SRL
Bucureşti Sectorul 1
Același județ
Vezi profilul
BRANTO PRODUCTIE INDUSTRIALA SRL
Bucureşti Sectorul 2
Același județ
Vezi profilul
NOVO HIDRAULIC SRL
Bucureşti Sectorul 2
Același județ
Vezi profilul
FCP SRL
Bucureşti Sectorul 5
Același județ
Vezi profilul
CUSTOM FACTORY S.R.L.
Bucureşti Sectorul 1
Același județ
Vezi profilul
BLUU FABRICATION S.R.L.
Bucureşti Sectorul 4
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
FAURECIA INTERIORS ROMANIA S.R.L.Bucureşti Sectorul 1BucureştiFabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
GARRETT MOTION ROMANIA S.R.L.Bucureşti Sectorul 6BucureştiFabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
FEDERAL - MOGUL FRICTION PRODUCTS PLOIESTI SRLBucureşti Sectorul 1BucureştiFabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
BRANTO PRODUCTIE INDUSTRIALA SRLBucureşti Sectorul 2BucureştiFabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
NOVO HIDRAULIC SRLBucureşti Sectorul 2BucureştiFabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
FCP SRLBucureşti Sectorul 5BucureştiFabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
CUSTOM FACTORY S.R.L.Bucureşti Sectorul 1BucureştiFabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
BLUU FABRICATION S.R.L.Bucureşti Sectorul 4BucureştiFabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule

Contact

0213118815

Str. CORNELIU COPOSU, Nr. 6-8, Et. 8, Sector 3, MODULUL NR. M09 · Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
22.528.918 RON+49%
Profit net
-8.639.800 RON−74%
Angajați
82
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 apr. 2021

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Bucureşti
  • Firme din Sectorul 3
  • Firme cu același domeniu: Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

  • Pierdere netă în 2025
  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 103% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.13) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

22.528.918 RON

49,0%

Profit net

-8.639.800 RON

-73,6%

Capitaluri proprii

-24.495.879 RON

-87,3%

Număr mediu salariați

82

6,5%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 28.608.497 RON

18din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,13

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,13

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
103 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-38,3 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-10,7 %
Cifră de afaceri / salariat
274.743 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator20212022202320242025
Cifră de afaceri0 RON400.836 RON15.334.471 RON15.117.103 RON22.528.918 RON
Profit net

Comparație cu 21 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 29), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri22.528.918 RON
    P25 32.400 RONMediană 506.650 RONP75 3.235.951 RON

    Peste 95% dintre firmele comparabile

  • Profit net-8.639.800 RON
    P25 -36.522 RONMediană 194 RONP75 293.966 RON

    Peste 5% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați82
    P25 1Mediană 4P75 6

    Peste 94% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat274.743 RON
    P25 116.669 RONMediană 323.595 RONP75 484.660 RON

    Peste 47% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

-437.106 RON
-4.974.157 RON
-3.694.370 RON
-4.976.890 RON
-8.639.800 RON
Total active14.001.203 RON76.181.666 RON83.567.263 RON77.997.351 RON81.029.640 RON
Active imobilizate12.328.634 RON67.834.145 RON69.858.042 RON67.805.828 RON70.366.922 RON
Active circulante1.672.569 RON8.347.521 RON13.709.221 RON10.191.523 RON10.662.718 RON
Capitaluri proprii562.894 RON-4.406.263 RON-8.100.632 RON-13.077.522 RON-24.495.879 RON
Datorii totale13.439.752 RON77.835.274 RON68.873.861 RON67.500.720 RON83.480.027 RON
Număr mediu salariați213507782

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă