Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 15 apr. 2024 și 30 apr. 2025.
Servicii de curatenie
SERVICII DE CURATENIE
SERVICII CURATENIE
SERVICII CURATENIE
SERVICII DE CURATENIE
servicii de curatenie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/4396669
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
426.069 RON
Profit net
184.913 RON
Capitaluri proprii
316.670 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 302.015 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 1367 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 35.934 RON | 28.980 RON | 35.991 RON | 29.673 RON | 29.089 RON | 22.795 RON | 24.361 RON | 61.669 RON | 82.307 RON | 105.227 RON | 122.339 RON | 102.378 RON | 72.920 RON | 60.479 RON | 86.202 RON | 633.842 RON | 426.069 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -4.627 RON | -6.520 RON | -5.448 RON | -9.670 RON | -10.181 RON | -9.924 RON | -13.992 RON | -12.112 RON | -11.884 RON | -33.461 RON | -33.740 RON | -5.732 RON | -10.281 RON | -9.830 RON | 19.450 RON | 271.828 RON | 184.913 RON |
| Total active | 22.512 RON | 20.837 RON | 28.707 RON | 32.581 RON | 37.769 RON | 54.810 RON | 112.371 RON | 99.423 RON | 62.873 RON | 28.249 RON | 4.381 RON | 33.348 RON | 54.702 RON | 64.138 RON | 60.933 RON | 612.354 RON | 595.031 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.169 RON | — |
| Active circulante | 22.512 RON | 20.837 RON | 28.707 RON | 32.581 RON | 37.769 RON | 54.810 RON | 112.371 RON | 99.423 RON | 62.873 RON | 28.249 RON | 4.381 RON | 33.348 RON | 54.702 RON | 64.138 RON | 60.933 RON | 610.185 RON | 595.031 RON |
| Capitaluri proprii | -1.557 RON | -9.910 RON | -8.894 RON | -18.564 RON | -28.745 RON | -28.488 RON | -42.480 RON | -54.593 RON | -66.477 RON | -99.937 RON | -133.677 RON | -139.409 RON | -149.690 RON | -159.519 RON | -140.070 RON | 131.757 RON | 316.670 RON |
| Datorii totale | 24.069 RON | 30.747 RON | 37.601 RON | 51.145 RON | 66.514 RON | 83.298 RON | 154.851 RON | 154.016 RON | 129.350 RON | 128.904 RON | 138.058 RON | 172.757 RON | 204.392 RON | 223.657 RON | 201.003 RON | 480.597 RON | 278.659 RON |
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 3 | 1 |