Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 8 mai 2023 și 22 iun. 2026.
pachet panouri afir
FURNIZARE PANOU PROIECT POR-
FURNIZARE PANOURI PROIECI-ANGHEL SLIGNY
pachet placi bond 2 buc 3mm 2000x3000mm policromie autocolant polimeric
Depozit/Magazie pubele cu roti triplă, 213 x 81 x 121 cm, oțel
pachet placi informative
pachet placi informative
indicatoare, oglinzi si limitatoare rutiere
pachet mobilier
Folie autocolantă mată cu adeziv pentru ferestre, 0,9 x 30 m
Panourii informativa - PNRR
Depozit/Magazie pubele cu roti triplă, 213 x 81 x 121 cm, oțel
Folie autocolantă mată cu adeziv pentru ferestre, 0,9 x 30 m
Folie autocolantă mată
Panouri de afisare
Panouri de afisare
Placute inform.denumire strazi si placute nr.gospodarii -Nomenclator stradal UAT Stolniceni Prajescu
pachet mobilier
Achizitionare Covor Roșu 1 x 10 m Foarte Greu 400g/m² pentru Primaria or. Slanic Moldova
Covor Roșu
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/44395832
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
312.407 RON
Profit net
154.316 RON
Capitaluri proprii
79.690 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 451.578 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5.274 RON | 144.860 RON | 283.616 RON | 312.407 RON |
| Profit net | -19.591 RON | 20.507 RON | 9.407 RON | 154.316 RON |
| Total active | 8.761 RON | 46.021 RON | 69.318 RON | 107.428 RON |
| Active circulante | 8.761 RON | 46.021 RON | 69.318 RON | 107.428 RON |
| Capitaluri proprii | -19.540 RON | 967 RON | 10.374 RON | 79.690 RON |
| Datorii totale | 28.301 RON | 44.221 RON | 58.944 RON | 27.738 RON |
Comparație cu 1520 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.