Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
PE

PLOUTOS EVIMERIA ESTETIMED S.R.L.

Municipiul Târgu Mureş, Mureş
sediu expiratProfil nerevendicat
CUI
44536001
Nr. reg.
J2021001091268
Înființată
7 feb. 2021
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
9604

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

248,4 K RON

2024

Profit net

-202,7 K RON

2024

Angajați

2

2024

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
9604 — Activități de întreținere corporală
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator judiciar(1)
administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 02/07/2021

    Înființarea companiei

  2. 2024-02-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Secerei, Nr. 37, CP 540498, Municipiul Târgu Mureş, Mureş, Romania
Cod poștal
540498
Data înregistrării
02/07/2021

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/44536001

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei PLOUTOS EVIMERIA ESTETIMED S.R.L. este 44536001.

PLOUTOS EVIMERIA ESTETIMED S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2021001091268, din data de 02/07/2021.

PLOUTOS EVIMERIA ESTETIMED S.R.L. are sediul social la adresa Str. Secerei, Nr. 37, CP 540498, Municipiul Târgu Mureş, Mureş, România.

Activitatea principală este CAEN 9604 — Activități de întreținere corporală.

Nu, PLOUTOS EVIMERIA ESTETIMED S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, PLOUTOS EVIMERIA ESTETIMED S.R.L. este activă.

În 2024, PLOUTOS EVIMERIA ESTETIMED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 248.443 RON, cu 2 angajați.

Companii similare

CHOCO TANNING SRL
Municipiul Târgu Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
REVIVE THERAPY&BEAUTY S.R.L.
Municipiul Târgu Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MENYHART CONCEPT S.R.L.
Sat Batoş, Comuna Batoş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MASTER TOUCH CONSULTING S.R.L.
Municipiul Târgu Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BEAUTY STYLE COSMETIC S.R.L.
Municipiul Târgu Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
INGARIS SERV SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
Municipiul Târgu Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ENJOY CLUB SRL
Municipiul Târgu Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
STREAMLINE MANAGEMENT S.R.L.
Municipiul Târgu Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
CHOCO TANNING SRLMunicipiul Târgu MureşMureşActivități de întreținere corporală
REVIVE THERAPY&BEAUTY S.R.L.Municipiul Târgu MureşMureşActivități de întreținere corporală
MENYHART CONCEPT S.R.L.Sat Batoş, Comuna BatoşMureşActivități de întreținere corporală
MASTER TOUCH CONSULTING S.R.L.Municipiul Târgu MureşMureşActivități de întreținere corporală
BEAUTY STYLE COSMETIC S.R.L.Municipiul Târgu MureşMureşActivități de întreținere corporală
INGARIS SERV SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂMunicipiul Târgu MureşMureşActivități de întreținere corporală
ENJOY CLUB SRLMunicipiul Târgu MureşMureşActivități de întreținere corporală
STREAMLINE MANAGEMENT S.R.L.Municipiul Târgu MureşMureşActivități de întreținere corporală

Contact

Str. Secerei, Nr. 37, CP 540498 · Municipiul Târgu Mureş, Mureş

Situație financiară

Anul 2024

Cifră de afaceri
248.443 RON−29%
Profit net
-202.657 RON−272%
Angajați
2
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 feb. 2024

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Mureş
  • Firme din Târgu Mureș
  • Firme cu același domeniu: Activități de întreținere corporală
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • COS MIR CONCEPT SRLBucureşti · radiată

    Prin: COSTEA MARILENA

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Pierdere netă în 2024
  • Capitaluri proprii negative în 2024 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 101% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.15) — activele circulante nu acoperă datoriile
  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2024

Cifră de afaceri

248.443 RON

-28,7%

Profit net

-202.657 RON

-271,9%

Capitaluri proprii

-12.506 RON

-106,6%

Număr mediu salariați

2

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 416.861 RON

10din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2024

Lichiditate curentă
0,15

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,15

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
101,4 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-81,6 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-19,1 %
Cifră de afaceri / salariat
124.222 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2021202220232024
Cifră de afaceri11.751 RON144.030 RON348.586 RON248.443 RON
Profit net1.792 RON87.104 RON

Comparație cu 373 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2024.

  • Cifră de afaceri248.443 RON
    P25 20.585 RONMediană 65.083 RONP75 188.010 RON

    Peste 82% dintre firmele comparabile

  • Profit net-202.657 RON
    P25 -10.634 RONMediană 1.769 RONP75 15.729 RON

    Peste 1% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați2
    P25 1Mediană 1P75 2

    Peste 79% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat124.222 RON
    P25 44.342 RONMediană 90.152 RONP75 141.463 RON

    Peste 71% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
117.885 RON
-202.657 RON
Total active3.843 RON1.469.348 RON1.279.061 RON1.058.687 RON
Active imobilizate—1.375.504 RON1.204.687 RON901.001 RON
Active circulante3.843 RON93.844 RON74.374 RON157.686 RON
Capitaluri proprii1.992 RON89.096 RON190.152 RON-12.506 RON
Datorii totale1.851 RON1.380.252 RON1.091.969 RON1.073.388 RON
Număr mediu salariați—222