Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

KR

KAMADUS ROBELIN S.R.L.

Municipiul Satu Mare, Satu Mare
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
44612109
Nr. reg.
J30/714/2021
Înființată
19/07/2021
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4618

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

169,1 K RON

2025

Profit net

105,4 K RON

2025

Angajați

1

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4618 — Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. ZENIT, Bl. Z11, Ap. 19, CP 440174, Municipiul Satu Mare, Satu Mare, Romania
Cod poștal
440174
Data înregistrării
19/07/2021

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/44612109

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei KAMADUS ROBELIN S.R.L. este 44612109.

KAMADUS ROBELIN S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J30/714/2021, din data de 19/07/2021.

KAMADUS ROBELIN S.R.L. are sediul social la adresa Str. ZENIT, Bl. Z11, Ap. 19, CP 440174, Municipiul Satu Mare, Satu Mare, România.

Activitatea principală este CAEN 4618 — Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a..

Nu, KAMADUS ROBELIN S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, KAMADUS ROBELIN S.R.L. este activă.

În 2025, KAMADUS ROBELIN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 169.140 RON, cu 1 angajați.

Companii similare

AGROCRIAL ZEMELO SRL
Municipiul Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SHOOT STYLE S.R.L.
Sat Lazuri Com. Lazuri
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
G-CON SOLUTIONS S.R.L.
Municipiul Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LOCAL SALES S.R.L.
Municipiul Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PATOMAN SRL
Municipiul Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
VISION & HEALTHY PRODUCTS S.R.L.
Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TM GRACE CONSULTING S.R.L.
Mun. Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BROKER SERVICES & SOLUTIONS TRANSILVANIA S.R.L.
Municipiul Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
AGROCRIAL ZEMELO SRLMunicipiul Satu MareSatu MareIntermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
SHOOT STYLE S.R.L.Sat Lazuri Com. LazuriSatu Mare—
G-CON SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Satu MareSatu MareIntermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
LOCAL SALES S.R.L.Municipiul Satu MareSatu MareIntermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
PATOMAN SRLMunicipiul Satu MareSatu MareIntermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
VISION & HEALTHY PRODUCTS S.R.L.Sat Păuleşti, Comuna PăuleştiSatu MareIntermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
TM GRACE CONSULTING S.R.L.Mun. Satu MareSatu Mare—
BROKER SERVICES & SOLUTIONS TRANSILVANIA S.R.L.Municipiul Satu MareSatu MareIntermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

Contact

Str. ZENIT, Bl. Z11, Ap. 19, CP 440174 · Municipiul Satu Mare, Satu Mare

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
169.140 RON+6%
Profit net
105.373 RON+6%
Angajați
1
Vezi toți anii

Explorează

  • Firme din Satu Mare
  • Firme cu același domeniu: Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).

Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.

Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

Cifră de afaceri

169.140 RON

6,3%

Profit net

105.373 RON

5,7%

Capitaluri proprii

105.613 RON

5,6%

Număr mediu salariați

1

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 212.297 RON

100din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateExcelentă25/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
4,45

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
4,45

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
21,6 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
62,3 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
78,3 %
Cifră de afaceri / salariat
169.140 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator20212022202320242025
Cifră de afaceri48.875 RON94.845 RON132.486 RON159.045 RON169.140 RON
Profit net

Comparație cu 613 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri169.140 RON
    P25 137.960 RONMediană 642.618 RONP75 3.239.489 RON

    Peste 28% dintre firmele comparabile

  • Profit net105.373 RON
    P25 171 RONMediană 25.418 RONP75 135.243 RON

    Peste 69% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați1
    P25 1Mediană 2P75 5

    Peste 46% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat169.140 RON
    P25 220.665 RONMediană 496.605 RONP75 1.059.010 RON

    Peste 18% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

37.550 RON
75.615 RON
82.254 RON
99.729 RON
105.373 RON
Total active38.825 RON77.685 RON103.273 RON130.854 RON134.641 RON
Active imobilizate107 RON—12.094 RON8.636 RON5.541 RON
Active circulante38.718 RON77.685 RON91.179 RON122.218 RON129.100 RON
Capitaluri proprii37.750 RON75.855 RON82.494 RON99.969 RON105.613 RON
Datorii totale1.938 RON1.830 RON20.779 RON30.885 RON29.028 RON
Număr mediu salariați11111

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă