Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 16 mar. 2022 și 29 ian. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 28 atribuiri.
MATERIALE CU CARACTER FUNCTIONAL
MATERIALE CU CARACTER FUNCTIONAL
MATERIALE CU CARACTER FUNCTIONAL
STEAG TRICOLOR SI UE 90 x60 cm, 150x100
Steag tricolor si UE
STEAG TRICOLOR SI UE 90 x60 cm
STEAG UE 150cm X100cm
STEAG TRICOLOR SI UE 150cm X100cm
achizitie
Steaguri
Pachiet Contaniner modular cu grup sanitar plus transport cu descărcare
STEAG TRICOLOR UE NATO 150cm X100cm
STEAG TRICOLOR UE 150cm X100cm
achizitie
achizitie
steag cu bat si cocarde tricolore pentru primaria Orasului Vicovu de Sus
Steaguri
STEAG TRICOLOR UE NATO 90 cm x 140 cm
Achizitie
STEAG TRICOLOR 90 cm x 140 cm
Achizitie
Achizitie
BANCA EXTERIOR
COS DE GUNOI STRADAL CU SUPORT
Banca stradala tip Z
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/45694573
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
180.610 RON
Profit net
22.868 RON
Capitaluri proprii
23.014 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 117.504 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 279.681 RON | 224.436 RON | 153.468 RON | 180.610 RON |
| Profit net | 197.772 RON | 82.483 RON |
Comparație cu 144 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2025.
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 28.226 RON |
| 22.868 RON |
| Total active | 200.543 RON | 144.694 RON | 69.130 RON | 65.061 RON |
|---|
| Active circulante | 200.543 RON | 144.694 RON | 69.130 RON | 65.061 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 197.872 RON | 82.603 RON | 28.346 RON | 23.014 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.671 RON | 62.091 RON | 40.784 RON | 42.047 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | — | — |
|---|