Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
RE

RMS ENERGY TRADING S.R.L.

Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
46204980
Nr. reg.
J2022010110407
Înființată
27/05/2022
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
3523

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

0 RON

2024

Profit net

-560,3 K RON

2024

Angajați

0

2024

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
3523 — Comercializarea combustibililor gazoși, prin conducte
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2022-07-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 27/05/2022

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. HAŢEGANA, Nr. 8, Sector 4, CP 40572, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti, Romania
Telefon
0754264399
Cod poștal
040572
Data înregistrării
27/05/2022

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/46204980

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei RMS ENERGY TRADING S.R.L. este 46204980.

RMS ENERGY TRADING S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2022010110407, din data de 27/05/2022.

RMS ENERGY TRADING S.R.L. are sediul social la adresa Str. HAŢEGANA, Nr. 8, Sector 4, CP 40572, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti, România.

Activitatea principală este CAEN 3523 — Comercializarea combustibililor gazoși, prin conducte.

Nu, RMS ENERGY TRADING S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, RMS ENERGY TRADING S.R.L. este activă.

În 2024, RMS ENERGY TRADING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 RON.

Companii similare

ENGIE ENERGY MANAGEMENT ROMANIA SRL
Bucureşti Sectorul 4
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ENERGY GAS TRADE DEVELOPMENT S.R.L.
Bucureşti Sectorul 1
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
HERMES ENERGY & GAS SRL
Bucureşti Sectorul 1
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
G-ON EUROGAZ SRL
Bucureşti Sectorul 2
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ENGIE ROMANIA S.A.
Bucureşti Sectorul 4
Același județ
Vezi profilul
MANDARAX TRADE S.R.L.
Bucureşti Sectorul 6
Același județ
Vezi profilul
GAZ MANAGEMENT CONSULTING S.R.L.
Bucureşti Sectorul 5
Același județ
Vezi profilul
SUSTAINABLE ENERGY SUPPLY NORTH S.R.L.
Bucureşti Sectorul 1
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
ENGIE ENERGY MANAGEMENT ROMANIA SRLBucureşti Sectorul 4BucureştiComercializarea combustibililor gazoși, prin conducte
ENERGY GAS TRADE DEVELOPMENT S.R.L.Bucureşti Sectorul 1BucureştiComercializarea combustibililor gazoși, prin conducte
HERMES ENERGY & GAS SRLBucureşti Sectorul 1BucureştiComercializarea combustibililor gazoși, prin conducte
G-ON EUROGAZ SRLBucureşti Sectorul 2BucureştiComercializarea combustibililor gazoși, prin conducte
ENGIE ROMANIA S.A.Bucureşti Sectorul 4BucureştiComercializarea combustibililor gazoși, prin conducte
MANDARAX TRADE S.R.L.Bucureşti Sectorul 6BucureştiComercializarea combustibililor gazoși, prin conducte
GAZ MANAGEMENT CONSULTING S.R.L.Bucureşti Sectorul 5BucureştiComercializarea combustibililor gazoși, prin conducte
SUSTAINABLE ENERGY SUPPLY NORTH S.R.L.Bucureşti Sectorul 1BucureştiComercializarea combustibililor gazoși, prin conducte

Contact

0754264399

Str. HAŢEGANA, Nr. 8, Sector 4, CP 40572 · Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti

Situație financiară

Anul 2024

Cifră de afaceri
0 RON−100%
Profit net
-560.332 RON+51%
Angajați
0
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 iul. 2022

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Bucureşti
  • Firme din Sectorul 4
  • Firme cu același domeniu: Comercializarea combustibililor gazoși, prin conducte
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).

Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.

Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Pierdere netă în 2024
  • Capitaluri proprii negative în 2024 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 100% în 2024
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 630% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.16) — activele circulante nu acoperă datoriile
  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2024

Cifră de afaceri

0 RON

-100,0%

Profit net

-560.332 RON

50,6%

Capitaluri proprii

-1.801.783 RON

-45,1%

Număr mediu salariați

0

-100,0%

Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 8.319.404 RON

18din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2024

Lichiditate curentă
0,16

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,16

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
630 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
—
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-164,8 %
Cifră de afaceri / salariat
—
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator202220232024
Cifră de afaceri0 RON24.958.212 RON0 RON
Profit net-116.635 RON-1.134.816 RON-560.332 RON

Comparație cu 592 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 35), pentru anul 2024.

  • Cifră de afaceri0 RON
    P25 0 RONMediană 13.587 RONP75 740.286 RON

    Peste 37% dintre firmele comparabile

  • Profit net-560.332 RON
    P25 -79.459 RONMediană -135 RONP75 87.258 RON

    Peste 10% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați0
    P25 0Mediană 1P75 1

    Peste 49% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat—
    P25 102.557 RONMediană 436.768 RONP75 1.593.280 RON

    Peste 0% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
Total active
1.188.325 RON
909.737 RON
339.942 RON
Active imobilizate1.051 RON569.849 RON3.117 RON
Active circulante1.187.274 RON339.888 RON336.825 RON
Capitaluri proprii-106.635 RON-1.241.451 RON-1.801.783 RON
Datorii totale1.295.142 RON2.151.249 RON2.141.725 RON
Număr mediu salariați110