Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 ian. 2016 și 4 aug. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 654 atribuiri.
Achizitie saci diverse dimensiuni si culori
Saci negri, LDPE, 120 l, neimprimati, dimensiunea 1100x500+2x100x0,07 mm
pungi transparente 500x450x0,03mm - RV Craiova
Saci negri 1100x500+2x150 mm
SACI GUNOI
Saci negri 1100x500+2x150 mm
Achizitie saci deseuri negri
Saci negri, LDPE, 120 l, neimprimati, dimensiunea 1100x500+2x100x0,07 mm
Achizitie saci pentru impachetarea mixturii asfaltice stocabile - D.R.D.P. Craiova
pungi transparente 500x450x0,03 mm - RV Craiova
saci 240 l 1250x800+2x150x0,05 mm ,taiati individual
Saci negri 1100x500+2x150 mm
Saci negri, LDPE, 120 l, neimprimati, dimensiunea 1100x500+2x100x0,07 mm
pungi transparente 500x450x0,03 mm - RV Craiova
Produse curatenie si protectia muncii
Pungi plastic mari 750x1200x0,1 mm
Pungi plastic mici 250x350x0,04 mm
Pungi plastic mijlocii 500x800x0,05 mm
pungi LDPE 500x450x0,03 mm - RV Craiova
Pungi din polietilena
Saci negri 1100x500+2x150 mm
Saci diverse dimensiuni si culori
Saci de ambalaj
Achizitie pungi necesare desfasurarii alegerilor pentru Presedinte
Saci gunoi
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/4710566
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
30.355.348 RON
Profit net
1.568.558 RON
Capitaluri proprii
8.324.075 RON
Număr mediu salariați
102
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 33.119.530 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 13.303.286 RON | 13.479.881 RON | 17.625.190 RON | 19.270.147 RON | 19.209.544 RON | 27.849.970 RON | 23.710.826 RON | 19.907.770 RON | 22.079.349 RON | 24.149.528 RON | 25.206.417 RON | 25.098.418 RON | 32.567.537 RON | 34.557.188 RON | 28.022.204 RON | 27.353.816 RON | 30.355.348 RON |
| Profit net | 618.699 RON | 108.565 RON | 674.516 RON | 527.534 RON | 600.812 RON | 1.008.869 RON | 587.931 RON | 722.701 RON | 914.654 RON | 1.346.959 RON | 1.471.042 RON |
Comparație cu 85 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2025.
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.174.171 RON |
| 1.802.313 RON |
| 1.729.173 RON |
| 1.824.597 RON |
| 1.344.730 RON |
| 1.568.558 RON |
| Total active | 8.557.898 RON | 9.254.384 RON | 11.362.644 RON | 12.543.508 RON | 14.312.079 RON | 19.189.789 RON | 18.088.705 RON | 15.834.016 RON | 16.566.788 RON | 19.755.874 RON | 17.823.764 RON | 20.117.641 RON | 21.532.853 RON | 19.165.681 RON | 23.787.661 RON | 24.023.443 RON | 24.653.588 RON |
|---|
| Active imobilizate | 4.004.577 RON | 3.406.258 RON | 2.986.174 RON | 3.299.584 RON | 6.627.041 RON | 7.569.964 RON | 7.557.137 RON | 7.827.156 RON | 8.055.028 RON | 9.293.960 RON | 10.054.120 RON | 9.994.180 RON | 9.807.336 RON | 9.400.567 RON | 9.549.425 RON | 9.652.109 RON | 11.350.340 RON |
|---|
| Active circulante | 4.553.321 RON | 5.848.126 RON | 8.376.470 RON | 9.243.924 RON | 7.685.038 RON | 11.619.825 RON | 10.531.568 RON | 8.006.860 RON | 8.511.760 RON | 10.461.914 RON | 7.769.644 RON | 10.123.461 RON | 11.725.517 RON | 9.765.114 RON | 14.238.236 RON | 14.371.334 RON | 13.303.248 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.052.470 RON | 4.385.842 RON | 4.940.364 RON | 5.467.899 RON | 6.094.277 RON | 7.103.146 RON | 7.691.076 RON | 7.407.359 RON | 8.372.884 RON | 9.719.843 RON | 10.613.400 RON | 11.476.956 RON | 13.279.269 RON | 12.088.166 RON | 13.912.763 RON | 12.461.174 RON | 8.324.075 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.535.902 RON | 5.047.584 RON | 6.480.678 RON | 7.137.786 RON | 8.302.607 RON | 12.093.182 RON | 10.395.836 RON | 8.325.335 RON | 8.139.841 RON | 8.856.981 RON | 6.205.581 RON | 7.610.740 RON | 7.557.250 RON | 5.586.995 RON | 8.806.681 RON | 10.507.711 RON | 14.155.992 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 119 | 113 | 103 | 107 | 111 | 116 | 111 | 110 | 108 | 118 | 123 | 118 | 113 | 116 | 97 | 97 | 102 |
|---|