Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

N.

NORDESTINA S.R.L.

Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
47384390
Nr. reg.
J2022025218402
Înființată
28/12/2022
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4299

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

22,2 mil. RON

2025

Profit net

1,4 mil. RON

2025

Angajați

104

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4299 — Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Contracte de achiziții publice

Atribuiri înregistrate

7

Valoare totală atribuită

9.170.097 RON

Autorități contractante

7

Atribuiri publicate între 20 sept. 2024 și 22 mai 2026.

SCNA1133336/8050/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de centrale electrice (Rev.2)

Autoritatea contractantă
COMUNA BALESTI (PRIMARIA COMUNEI BALESTI)(CONSILIUL LOCAL BALESTI)
Valoare atribuită:
1.389.736 RON
Publicat:
22 mai 2026
SCNA1132775/9702/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de centrale electrice (Rev.2)

Autoritatea contractantă
ORASUL HOREZU - CONSILIUL LOCAL HOREZU
Valoare atribuită:
2.987.099 RON
Publicat:
28 apr. 2026
SCNA1130969/1072/11.02.2026/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de centrale electrice (Rev.2)

Autoritatea contractantă
Comuna Smardan, judetul Galati(Comuna Smardan)
Valoare atribuită:
1.609.113 RON
Publicat:
11 feb. 2026
DA39520528SEAP
Potrivit după CUI

Înființare capacitate de producere energie electrică UAT Bărbătești, jud. Gorj

Autoritatea contractantă
PRIMARIA COMUNEI BARBATESTI
Valoare atribuită:
326.951 RON
Publicat:
12 dec. 2025
SCNA1127386/6734/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de centrale electrice (Rev.2)

Autoritatea contractantă
COMUNA BUDEASA
Valoare atribuită:
1.888.678 RON
Publicat:
31 oct. 2025
DA39132918SEAP
Potrivit după CUI

Înființare parc fotovoltaic în Comuna Urdari, județul Gorj

Autoritatea contractantă
Comuna Urdari (Primaria Comunei Urdari)
Valoare atribuită:
703.950 RON
Publicat:
23 oct. 2025
SCNA1111149/5425/1SEAP
Potrivit după CUI

Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)

Autoritatea contractantă
COMUNA MERISANI
Valoare atribuită:
264.570 RON
Publicat:
20 sept. 2024

Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.

Istoric

  1. 2023-04-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 28/12/2022

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. TOMA CARAGIU, Nr. 3, Bl. 1, Sc. 1, Et. 7, Ap. 25, Sector 3, CP 30042, CAM.1, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti, Romania
Cod poștal
030042
Data înregistrării
28/12/2022

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/47384390

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei NORDESTINA S.R.L. este 47384390.

NORDESTINA S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2022025218402, din data de 28/12/2022.

NORDESTINA S.R.L. are sediul social la adresa Str. TOMA CARAGIU, Nr. 3, Bl. 1, Sc. 1, Et. 7, Ap. 25, Sector 3, CP 30042, CAM.1, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti, România.

Activitatea principală este CAEN 4299 — Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a.

Nu, NORDESTINA S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, NORDESTINA S.R.L. este activă.

În 2025, NORDESTINA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 22.184.337 RON, cu 104 angajați.

Companii similare

INSTANT CONSTRUCT COMPANY S.R.L.
Bucureşti Sectorul 4
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ISAF-SOCIETATE DE SEMNALIZARI SI AUTOMATIZARI FEROVIARE SA
Bucureşti Sectorul 1
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SPORT ARENA SRL
Bucureşti Sectorul 2
Același județ
Vezi profilul
AKY CONS TIME SRL
Bucureşti Sectorul 2
Același județ
Vezi profilul
SPORT LOGISTIC SRL
Bucureşti Sectorul 2
Același județ
Vezi profilul
CAPITAL DEVELOPMENT & CONTRACTING SRL
Bucureşti Sectorul 3
Același județ
Vezi profilul
KINETIC SYSTEMS SRL
Bucureşti Sectorul 2
Același județ
Vezi profilul
AXA ONDA CONSTRUCT S.R.L.
Bucureşti Sectorul 2
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
INSTANT CONSTRUCT COMPANY S.R.L.Bucureşti Sectorul 4BucureştiLucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
ISAF-SOCIETATE DE SEMNALIZARI SI AUTOMATIZARI FEROVIARE SABucureşti Sectorul 1BucureştiLucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
SPORT ARENA SRLBucureşti Sectorul 2BucureştiLucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
AKY CONS TIME SRLBucureşti Sectorul 2BucureştiLucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
SPORT LOGISTIC SRLBucureşti Sectorul 2BucureştiLucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
CAPITAL DEVELOPMENT & CONTRACTING SRLBucureşti Sectorul 3BucureştiLucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
KINETIC SYSTEMS SRLBucureşti Sectorul 2BucureştiLucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
AXA ONDA CONSTRUCT S.R.L.Bucureşti Sectorul 2BucureştiLucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

Contact

Str. TOMA CARAGIU, Nr. 3, Bl. 1, Sc. 1, Et. 7, Ap. 25, Sector 3, CP 30042, CAM.1 · Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
22.184.337 RON+219%
Profit net
1.418.476 RON+497%
Angajați
104
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 apr. 2023

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Bucureşti
  • Firme din Sectorul 3
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • BOJNICE S.R.L.Ilfov · radiată

    Prin: IONIŢĂ-LEANCĂ ALEXANDRU

  • DKD RENTING SERVICES S.A.Bucureşti · radiată

    Prin: IONIŢĂ-LEANCĂ ALEXANDRU

  • GLOBAL FIRST MANAGEMENT S.R.L.Argeş

    Prin: IONIŢĂ-LEANCĂ ALEXANDRU

  • MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRLBucureşti

    Prin: IONIŢĂ-LEANCĂ ALEXANDRU

  • NEWS REPUBLIC SRLArgeş

    Prin: IONIŢĂ-LEANCĂ ALEXANDRU

  • PALLADINE S.R.L.Argeş · radiată

    Prin: IONIŢĂ-LEANCĂ ALEXANDRU

  • PARKSIDE S.R.L.Iaşi · radiată

    Prin: IONIŢĂ-LEANCĂ ALEXANDRU

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 89% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.78) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

22.184.337 RON

219,2%

Profit net

1.418.476 RON

497,4%

Capitaluri proprii

1.918.516 RON

676,1%

Număr mediu salariați

104

333,3%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 25.514.475 RON

63din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareAcceptabilă12/25
  • ProfitabilitateBună20/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,78

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,78

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
88,7 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
6,4 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
13,5 %
Cifră de afaceri / salariat
213.311 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2022202320242025
Cifră de afaceri290.000 RON1.824.812 RON6.950.276 RON22.184.337 RON
Profit net286.927 RON711.602 RON

Comparație cu 546 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri22.184.337 RON
    P25 127.468 RONMediană 718.435 RONP75 3.526.715 RON

    Peste 91% dintre firmele comparabile

  • Profit net1.418.476 RON
    P25 -14.866 RONMediană 71.389 RONP75 516.418 RON

    Peste 86% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați104
    P25 1Mediană 3P75 10

    Peste 96% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat213.311 RON
    P25 163.264 RONMediană 306.155 RONP75 635.678 RON

    Peste 34% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

237.438 RON
1.418.476 RON
Total active290.100 RON1.155.578 RON3.574.746 RON10.492.526 RON
Active imobilizate—101.364 RON2.881.822 RON3.224.733 RON
Active circulante290.100 RON1.054.214 RON692.924 RON7.267.793 RON
Capitaluri proprii287.127 RON998.729 RON247.197 RON1.918.516 RON
Datorii totale2.973 RON156.849 RON3.327.549 RON9.306.219 RON
Număr mediu salariați—424104

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă