Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

RA

ROOFING ART SOLUTION S.R.L.

Sat Beciu, Comuna Vârteșcoiu, Vrancea
faliment InsolvențăProfil nerevendicat
CUI
48917432
Nr. reg.
J39/762/2023
Înființată
10 oct. 2023
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4399

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

58,5 K RON

2025

Profit net

-210,4 K RON

2025

Angajați

5

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4399 — Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

lichidator judiciar(2)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 10/10/2023

    Înființarea companiei

  2. 2023-10-12

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Dogarilor, Nr. 19, CP 627406, Sat Beciu, Comuna Vârteșcoiu, Vrancea, Romania
Telefon
0790462745
Cod poștal
627406
Data înregistrării
10/10/2023

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/48917432

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei ROOFING ART SOLUTION S.R.L. este 48917432.

ROOFING ART SOLUTION S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J39/762/2023, din data de 10/10/2023.

ROOFING ART SOLUTION S.R.L. are sediul social la adresa Str. Dogarilor, Nr. 19, CP 627406, Sat Beciu, Comuna Vârteșcoiu, Vrancea, România.

Activitatea principală este CAEN 4399 — Alte lucrări speciale de construcții n.c.a..

Nu, ROOFING ART SOLUTION S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, ROOFING ART SOLUTION S.R.L. este activă.

În 2025, ROOFING ART SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 58.500 RON, cu 5 angajați.

Companii similare

GENIDA A.B. SRL
Sat Cândeşti, Comuna Dumbrăveni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ACVIFER SRL
Sat Vâjâitoarea, Comuna Tătăranu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ROOFING MEMBRANE S.R.L.
Sat Beciu, Comuna Vârteşcoiu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BRANCHI LIFT S.R.L.
Sat Pietroasa, Comuna Câmpineanca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SOLARBUS S.R.L.
Sat Homocea, Comuna Homocea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CANCENSKI S.R.L.
Municipiul Focşani
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ABIROM GROUP S.R.L.
Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
COMGRUPSIM S.R.L.
Sat Broşteni, Comuna Broşteni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
GENIDA A.B. SRLSat Cândeşti, Comuna DumbrăveniVranceaAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.
ACVIFER SRLSat Vâjâitoarea, Comuna TătăranuVranceaAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.
ROOFING MEMBRANE S.R.L.Sat Beciu, Comuna VârteşcoiuVranceaAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.
BRANCHI LIFT S.R.L.Sat Pietroasa, Comuna CâmpineancaVranceaAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.
SOLARBUS S.R.L.Sat Homocea, Comuna HomoceaVranceaAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CANCENSKI S.R.L.Municipiul FocşaniVranceaAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.
ABIROM GROUP S.R.L.Loc. Mărăşeşti, Oraş MărăşeştiVranceaAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.
COMGRUPSIM S.R.L.Sat Broşteni, Comuna BroşteniVranceaAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Contact

0790462745

Str. Dogarilor, Nr. 19, CP 627406 · Sat Beciu, Comuna Vârteșcoiu, Vrancea

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
58.500 RON−91%
Profit net
-210.425 RON−253%
Angajați
5
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
12 oct. 2023

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Vrancea
  • Firme din Beciu
  • Firme cu același domeniu: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Firmă aflată în procedură de insolvență

Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verifică situația la zi înainte de a încheia un contract.

Stare în registru: faliment

Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-27.

  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

  • Pierdere netă în 2025
  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 91% în 2025
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 124% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.77) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

58.500 RON

-90,6%

Profit net

-210.425 RON

-253,2%

Capitaluri proprii

-72.890 RON

-153,0%

Număr mediu salariați

5

-37,5%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 75.688 RON

14din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,77

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,77

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
123,7 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-359,7 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-68,4 %
Cifră de afaceri / salariat
11.700 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator202320242025
Cifră de afaceri316.118 RON625.300 RON58.500 RON
Profit net216.298 RON137.335 RON-210.425 RON
Total active

Comparație cu 313 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri58.500 RON
    P25 50.000 RONMediană 152.527 RONP75 549.558 RON

    Peste 27% dintre firmele comparabile

  • Profit net-210.425 RON
    P25 -967 RONMediană 12.194 RONP75 82.668 RON

    Peste 1% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați5
    P25 1Mediană 1P75 3

    Peste 86% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat11.700 RON
    P25 77.574 RONMediană 173.041 RONP75 324.498 RON

    Peste 3% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

334.562 RON
422.815 RON
307.468 RON
Active imobilizate30.930 RON21.793 RON12.833 RON
Active circulante303.632 RON401.022 RON294.635 RON
Capitaluri proprii216.498 RON137.535 RON-72.890 RON
Datorii totale118.064 RON285.280 RON380.358 RON
Număr mediu salariați585

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă