Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
TC

TEAM CONSTRUCT VISION S.R.L.

Municipiul Iași, Iași
sediu expiratProfil nerevendicat
CUI
50185690
Nr. reg.
J22/1907/2024
Înființată
6 mai 2024
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4120

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

138,7 K RON

2025

Profit net

-79,6 K RON

2025

Angajați

43

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 05/06/2024

    Înființarea companiei

  2. 2024-06-05

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. AUREL VLAICU, Nr. 77, CP 700381, CONSTRUCȚIA C1, Municipiul Iași, Iași, Romania
Telefon
0790446439
Cod poștal
700381
Data înregistrării
05/06/2024

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/50185690

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei TEAM CONSTRUCT VISION S.R.L. este 50185690.

TEAM CONSTRUCT VISION S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J22/1907/2024, din data de 05/06/2024.

TEAM CONSTRUCT VISION S.R.L. are sediul social la adresa Str. AUREL VLAICU, Nr. 77, CP 700381, CONSTRUCȚIA C1, Municipiul Iași, Iași, România.

Activitatea principală este CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Nu, TEAM CONSTRUCT VISION S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, TEAM CONSTRUCT VISION S.R.L. este activă.

În 2025, TEAM CONSTRUCT VISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 138.700 RON, cu 43 angajați.

Companii similare

AGNEL INDUSTRY SRL
Sat Brătuleni, Comuna Miroslava
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
IRICRIS CONSTRUCT S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BTZ CONSTRUCT SRL
Sat Lungani, Comuna Lungani
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TEC TELECOM SRL
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BUILD CORP SRL
Municipiul Iaşi
Același județ
Vezi profilul
PRIMA CONSTRUCT SRL
Municipiul Iaşi
Același județ
Vezi profilul
COMPLETE CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județ
Vezi profilul
ROMVAS MOLD SRL
Municipiul Iaşi
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
AGNEL INDUSTRY SRLSat Brătuleni, Comuna MiroslavaIaşiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
IRICRIS CONSTRUCT S.R.L.Municipiul IaşiIaşiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
BTZ CONSTRUCT SRLSat Lungani, Comuna LunganiIaşiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
TEC TELECOM SRLMunicipiul IaşiIaşiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
BUILD CORP SRLMunicipiul IaşiIaşiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
PRIMA CONSTRUCT SRLMunicipiul IaşiIaşiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
COMPLETE CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.Municipiul IaşiIaşiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
ROMVAS MOLD SRLMunicipiul IaşiIaşiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Contact

0790446439

Str. AUREL VLAICU, Nr. 77, CP 700381, CONSTRUCȚIA C1 · Municipiul Iași, Iași

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
138.700 RON−55%
Profit net
-79.587 RON−518%
Angajați
43
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
5 iun. 2024

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Iași
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • AMSHAPER S.R.L.Timiş

    Prin: MIHAI ANDREEA-CRISTINA

  • CRISS ANDRE STYLL SRL-DArgeş

    Prin: MIHAI ANDREEA-CRISTINA

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Pierdere netă în 2025
  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 55% în 2025
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 102% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.98) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

138.700 RON

-55,4%

Profit net

-79.587 RON

-517,6%

Capitaluri proprii

-60.329 RON

-413,3%

Număr mediu salariați

43

87,0%
14din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,98

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,98

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
101,6 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-57,4 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-2,1 %
Cifră de afaceri / salariat
3.226 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator20242025
Cifră de afaceri311.200 RON138.700 RON
Profit net19.058 RON-79.587 RON
Total active1.114.678 RON3.744.281 RON

Comparație cu 1437 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri138.700 RON
    P25 68.350 RONMediană 312.932 RONP75 1.190.000 RON

    Peste 34% dintre firmele comparabile

  • Profit net-79.587 RON
    P25 -4.906 RONMediană 26.033 RONP75 199.679 RON

    Peste 10% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați43
    P25 1Mediană 2P75 4

    Peste 98% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat3.226 RON
    P25 87.150 RONMediană 188.280 RONP75 428.828 RON

    Peste 4% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
Active imobilizate0 RON0 RON
Active circulante1.114.678 RON3.744.281 RON
Capitaluri proprii19.258 RON-60.329 RON
Datorii totale1.095.537 RON3.804.610 RON
Număr mediu salariați2343